Benzinde 14 kuruşluk indirim

Gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre fiyatında 14 kuruş indirime gidildi. İstanbul'da benzinin litresi 5,5 liranın altına inecek.

Benzinde 14 kuruşluk indirim

Benzin fiyatlarında indirime gidildi.

Benzinin litre fiyatında, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 14 kuruşluk indirim yapıldı.

İndirim sonrasında Ankara'da ortalama 5,68 liradan satılan benzinin litre fiyatı 5,54 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul'da 5,63 liradan 5,49 liraya, İzmir'de 5,65 liradan 5,51 liraya gerileyecek.

Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 97 yorum
eyvahlar olsun yakıta ne zaman indirim gelse en az üç katı zam yoldadır
demekki üçgün sonra 25ila 30 krş zam yapacaklar demedi demeyin
oooooooaaaaaaaaa abi manyak indirim olmuş ya şoklandım resmen :))
@musa_koc_2017 Aynen çok iyi arta kalan para ile hayatımı düzene sokabilecek refaha ulaşacağım
Arkasından büyük zam gelecek demektir.
15 kuruşa sevinir olduk yazın 1 hafta içerisinde 20 kuruş zam olur hep aynı..
haftaya 2 katı olmasında..
İNDİRİMMİŞ VAY BE DAVULMU ÇALSAK
bu indirim akp oyunu %5 artırır :)
ALLAH sizin hayrınzı versın emı,10 .15 kuruş büyük indirm geliyormuş çok güldüm yaaaa
haberi duyan 2 lira oldu sanacak pehhhh 13-15 kuruş. İyi oldu bu indirim yoksa arabayı yakacaktım...
Ben bu haberleri dikkate bile almıyorum.Türkiyede akaryakıtı ve otomobil fiyatlarını gerçek rakamlara çekilmelidir.Bu haberler ay sonuna kadar indirim gelecektir.Güya eflasyonu yıl içinde düşük çıkarmaktır ona göre emekli memur ve işçi asgari ücret zamları belilenecek.Vekiller kendi maaşlarına yapılan zam gerçek eflasyon farkıdır bunu bir araştırın millet.
Millet zengin olacak desenize bu kadarda çok indirim yapılmaz ki ama ayıptır günahtır !!!!! en fazla 1 hafta içinde misliyle bindirimi yaparsınız nasıl olsa
gelmez komaz olsun 2 gün indirim 2 sonra 2 katı daha zamla onuda alır götürür yada tanıdıkları birinin benzini bitti galiba ucuz alsın diye indirim yapıyorlar galiba başka bir şey düşünemiyorum
13-15 krş. iner 20-25 krş. biner her zamanki sistem ve bunuda her zaman yedik ve yemeye devam edeceğiz. Lütfen litre fiyatını 30 tl. yapın arabaya binen binmeyen belli olsun. Zaten bu ülkede her zaman 50 liralık alıyorum zam gelmiş neyime diyen salak çooookkk. Vallaha billaha 30 lira olsun yeriz.
@hkocaoglu06 Doğru söze ne denir ki hocam sonuna kadar haklısın.
ne kadar büyük bi indirimmiş acaba evin çatısına tanker falanmı alsak stok yapalım biraz yarında 50 krş zam yaparsınız hep alıyorsunuz geri gelen bişey yok milleti uyuta uyuta benzini 6 lira yapacaksınız durmak yok harbiden zamlara tam gaz devam bi kılıf daha var yakında yılbaşı zamlarınıda yapıştırın hakediyoruz sonuna kadar..
gözlerim yaşardı .koyunlarla dalgaya devam.
Zam yaparken 2 sine birden yapılıyor indirim gelince sadece benzine yok böyle adalet
1 indirim 2 bindirim.
HİÇ İNDİRMEYİN BİZ SİZE ZERRE İNANCIMIZ YOK 15 İNDİR 115 BİNDİR SANA SİZLERE GÜVENMİYORUZ
ülke rahatladı . feraha erdık hersey yalan
EYVAH BÜYÜK ZAM GELİYOR DEMEKTİR
3 - 4 gün sonra 2 katı zam gelir
ağam bizimle eyleni
10-15 kuruş büyük değil.. Çok büyük, mega büyük indirim.. Hemen boş fıçılar, galonlar bulmak lazım. Stok yapalım !!!
ÇOK BÜYÜK ÇOK, BUNU NASIL KALDIRACAĞIZ.
annaşıldı ebımızın ..... mart karı yağdıracaklar buyuk ındırımın buyuk bındırımı olacak
en azından kremleyın ya haftaya cok canımızı yakacaklar
eEEE AKARYAKITA BAHANE UYDURUP ULAŞIM ZAMMI YAPANLAR GIDAYA GİYECEĞE ZAM YAPAN PARA BABALARI SİZDE DÜŞÜRÜN FİYATLARI. BİRAZCIK VATAN SEVGİSİ VARSA TABİİ (PARA SEVGİSİ BASKIN ÇIKAR AMA BİZ YİNEDE DOĞRU YOLU GÖSTERELİM.)
Mazot katı yakıt mı niye üvey evlat muamelesi görüyor? Çıkarken çıkıyor da inerken niye mırın kırın ediyor?
hayırmı bir yerde yine hırsızmı yakalandı erken seçimmi var birde malum yılbaşında çalışana zam var enflasyon düşermi yani allah bir deseler inanmıyor hırsızın sözüne güven olmaz
BEN ARACIMI BAGLADIM BİNMİYORUM SORABİLİRSİNİZ BENİ TANIYANLARA KASABA MİNNET ETMEM
gelecek büyük zam öncesinde uyutma girişimi en geç 2 hafta içinde indirimin 2 katı zam geliyor
HARAM OLSUN
ulan büyük indirim deyince bak kalbim pır pır atmaya başladı bir heyecan bir heyecan ölecem zannettim sandım ki yarıya düştü 13-15 krş deyince silkinip kendime geldim Allahtan ölmedim yırttık desene o zaman haftaya 25 kruş zam gelecek
gerçektende çok büyük indirimmiş..
çok büyük indirim 13-15 krs haftaya büyük zam 20 krs yaparlar sonraki hafta bi daha zam bi 20 krs daha millet enayi sallak nasılsa
ya bırakın allah aşkına. kepçeyle alıp kaşıkla verecekler. yarın 15 kuruş indirim. ama aralık ayı boyunca 3-4 kere 10 kuruş zam yapacaklar. toplamda 15 indirip 40 bindirecekler
Aman ne büyük indirim ama be neredeyse 6 tl' ye yanaşan rakamda 13 kuruş nedir alay eder gibi en az 50 kuruş yapılıp eski fiyata çekilmesi lazım sanki petrolde % 60 vergi almadıklarında para ülke dışına mı kaçırılıyor sanıyorlar TÜRK halkı yine o parayı kendi ülkesinde kullanıyor başkaları gibi kaçırmıyor sağa sola.
MYNET VERDİĞİN HABERİN İÇİNE BÜYÜK İNDİRİM GELİYOR BENDE SANDIM Kİ 3TL YE DÜŞECEK 15 KURUŞ İNER 150 KURUŞ BİNER ŞAKA GİBİ ÜLKE ÜLKEMDE BİRLİK YOK BİNMEYİN ARAÇLARA BAKALIM NE YAPACAKLAR AMAN SENDE DEDİĞİMİZ SÜRECE BİZE DAHA ÇOK GİYDİRİRLER.
haberi duyan 2 lira oldu sanacak pehhhh 13-15 kuruş. İyi oldu bu indirim yoksa arabayı yakacaktım...
Diğer Haberler