Kredi borcu olanlara müjde!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) bireysel kredi borçluları için yeni bir ödeme kampanyası başlattı.

Kredi borcu olanlara müjde!

TMSF'den yapılan açıklamada, 2001 krizinden sonra yönetim ve denetimi TMSF'ye devredilen bankaların, 189 bin 144 adet bireysel kredi takip dosyasından 151 bin 792 adedinin tasfiye edildiği belirtildi.

Yeni düzenleme ile kalan 37 bin 352 adet bireysel takip dosyasının tasfiyesinin planlandığı dile getirilen açıklamada, 30 Nisan 2011 tarihine kadar, ihtarname tutarına, vekalet ücretleri ile icra masrafları ilave edilmek suretiyle oluşan borç tutarını, muhasebe devir bakiyesinin altında kalmamak şartıyla ödeyen borçluların takip dosyalarının tasfiye edileceği bildirildi.

Açıklamada, "Söz konusu düzenlemeden faydalanarak borcunu kapatmak isteyen kişiler TMSF Tahsilat Dairesinin 0212 2884714 numaralı faksına, 'bireysel@tmsf.org.tr' adlı elektronik posta, (212 3401435, 212 3401487, 212 3401444, 212 3401463) No'lu telefonlarına veya dosya avukatlarına başvurabileceklerdir" denildi.

Uygulamanın TMSF'nin sadece bireysel olarak temliği alınan alacakları için uygulanacağı, kurumsal kredi alacaklarını kapsamadığı kaydedildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
EVET SEÇİM GELİYOR..TÜM RÜŞVETÇİ ATIŞ..İŞLEM VE EYLEMLER..SERBEST..NASIL OLSA İSVİÇREDE GARANTİ POLİÇEMİZ VAR..ARAPLARDAN ALINAN ÇEŞİTLİ PLAKET VE ÖDÜLLERİMİZDE VAR. NEMİZE LAZIM İŞİ SAĞLAMA ALMALIYIZ.....TUNUSLU BİN ALİ GİBİ KAÇMAKTA GÜNDEME GELEBİLİR...
Ülkede yapılan bu kadar güzel şeyden sonra hala diliniz varabiliyor.Siz kedi gibi nankörsünüz.karne ile ekmek alınan devirleri ne de çabuk unuttunuz yazık çok yazık.Ne diyeyim Allah hepinizi ıslah etsin.
AĞZINA SAĞLIK...
"nimune" rumuzlu , ben ve benim gibiler eskileri unutmadı ama hiç bir dönem protesto ettiler diye, sadece pankart açtı diye vede babasını işsiz olduğunu söyleyen küçük çocuğun ağzına vuracak kadar idareciler ileri gitmedi. Allah büyüktür, bu aptal millet cezasını vermezse alalh cezalarını verecektir elbet. Ama senin gibi hala karneli günleri hatırlatıp "deveyi hamuduyla" götürenler olunca ülke ortadoğudan çıkamaz.
Batırılan bankaların hisselerini, devlet müfettişlerinin son raporlarına güvenerek sağlam diye alan yatırımcıların durumu ne olacak peki ? Bunun bir sorumlusu olmayacak mı ?
BU HAHKIZLIĞI BİR AN ÖNCA ORTADAN KALDIRIN EMEKLİYE İNTİBAK YASASI ŞARTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Diğer Haberler