Vergi ödemelerinde son 6 gün

Kepez Belediyesi, Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergilerinde 2019 yılı birinci taksit ödemelerinin 31 Mayıs’ta sona ereceği uyarısında bulundu. Yetkililer, söz konusu vergilerin 1. Taksit son ödeme tarihlerine 6 gün kaldığını hatırlattı.

Vergi ödemelerinde son 6 gün

Belediyelere ödenecek vergilerin ilk taksit ödemeleri 31 Mayıs Cuma günü mesai bitiminde sona eriyor. Kepez Belediyesi yetkilileri konuyla ilgili olarak, mükellefleri cezalı duruma düşmemeleri konusunda uyardı. İlçede bulunan ilan ve reklam panolarından vergi ödemelerinde son günün 31 Mayıs Cuma olduğunu duyuran Kepez Belediyesi, vatandaşlarında ödemelerini rahatça yapabilmeleri için gerekli tedbirleri aldı. Belediye personeli özellikle yaşlı ve engelli olan vatandaşlara vergi ödemeleri konusunda gerekli kolaylığı sağlıyor.

SON GÜN 31 MAYIS

Vatandaşlar, Emlak Vergisi, Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergilerini Kepez Belediyesi veznelerinden, tüm Halkbank şubelerinden veya belediyenin www.kepez-bld.gov.tr resmi internet sitesindeki ‘İnteraktif Belediyecilik’ bölümünde bulunan ‘Vergi Ödeme’ kısmını tıklayarak ödemelerini gerçekleştirebilirler. Emlak Vergisi 1. Taksit ödemeleri 2019 yılı için 1 Mart’ta başlamıştı. 31 Mayıs Cuma günü sona erecek olan Emlak Vergisi’nin 1. Taksit ödemelerini gerçekleştirmeyen vatandaşlara bu tarihten sonra yapılacak işlemler için gecikme zammı uygulanacak. Emlak Vergisi 2. Taksit ödeme tarihi ise Kasım’da.

KAYNAK:İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Saray a Acil Para Lazım ... Dolar 62.267 işlem görüyor . Bu işler çar çöp trafik cezaları sigara vergisi ile olacak işler değil.
vergi adı altında garipleri soy zengini dahad a zengin et...20 mkareden geçim derdindeki garipten her türlü vergiyi al.5000 tl borcu varsa maliyeye her şeyine haciz koy hatta hesaplarına kadar. ne yiyecek çoluka çocukla gözünün yaşına bakma..milyon tl borcu olan şirketleride af et..Nalet olsun adaletinize.nalet olsun idarenize.Kanımızı sömürdünüznüz.iliklerimize kadar.haram olsun.huzuri mahşerde payı olan her kesten davacıyım.Dünyada gücüm yetmiyor soygununuza zorbalığınıza gücüm yetmiyor...Allahı c.c hu yu kendime vekil ettim.Mahşerde soracağım hesabını.İyiki ölüm var.iyiki mahşer var...
Halen ,tazminatlarimizin vergi iadelerini alamadik,on gun once haber cikmisti;odemeler basladi diye,ama cevremde de alan yok bende alamadim,bilgi de verilmiyor,var mi alan?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler