Son dakika! İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali: Mart ayında görevi bırakacağım

Son dakika haberine göre İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, "Genel Müdürlük görevimi mart ayının sonlarında yapılacak olan Genel Kurul tarihi itibarıyla bırakacağım." dedi. Bali ayrıca, kendisinden sonra genel müdürlük görevini üstlenecek olan kişi olarak Hakan Aran'ı düşündüğünü açıkladı

Son dakika! İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali: Mart ayında görevi bırakacağım

İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, 1 Nisan 2011'den bu yana sürdürdüğü genel müdürlük görevinde çalışma süresi olarak üst sınıra geldiğini ve mart ayından sonra genel kurul sonrasında bırakacağını açıkladı.

Bali kendisinden sonra genel müdürlük görevini üstlenecek olan kişi olarak Hakan Aran'ı düşündüğünü açıkladı. Aran İş Bankası'nda Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyor.

Bali, bu sabah yapılan basın toplantısındaki açıklamasında, "Genel kurul irade gösterirse yönetim kurulunda görevime devam edeceğim" dedi.

Bali İş Bankası'nda 35 yıldan fazla icrai görev üstlenilmediğini ve bunun bir üst sınır olduğunu vurguladı.

Bali kamuda bir görev üstlenip üstlenmeyeceğine yönelik bir soruyu ise, "Hiçbir zaman siyaset düşünmedim, düşünmeyeceğim" yanıtını verdi.

(Reuters)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
Chp çoook daha fazla kaynak aktarılmasınımı istedi?...
hiç bir şey bilmediğiniz ortada CHP bankada sadece temsilci hiç bir söz hakkı yok CHP adına olan hisselerden gelen kar payı direkt olarak hazineye aktarılır.
Çok sevindim nedense!
siz onu iyi yaparsiniz CHP sizin bu konuda elinize su dökemez
Ah birde bilerek,araştırarak yorumlayabilsen.Tüm Dünya biliyor,T.İş Bankasından CHP ye bir para gelmiyor,T.Dil kurumuna gidiyor.Aksine AKP hisselerin peşinde koşturuyor acaba neden?
Cahil oku ondan sonra yorum yok
buraları da ele geçirin hadi.
Buda bi iş yolunda çıkar kokusu
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler