Kendi siteni kendin kur

Türk Network şirketleri artık Avrupa pazarında.

Kendi siteni kendin kur

Uzun yıllardır network marketing alanında başarılı bir şekilde hizmet veren, Mega Holdings in Türkiye temsilci kurumu “Mega Grup Bilişim Ltd. Şti.” genel müdürü Mesut Öpengin verdği bilgiler şöyle;

"Almanya’da Mega Holdings bünyesinde 28 Avrupa ülkesinde hizmet verecek bir şirket kurduk. Türkiye ve Almanya’nın haricinde Mega Holdings’in Malezya’da da temsilciliği bulunmaktadır. Şirket olarak web sitesi satmaktayız. Sattığımız ürünler sayesinde insanlar kolaylıkla kendi web sitelerini kurabilirler. Web sitesi sayesinde yeni iş imkanı yaratabilirler. Kendi web sitesini yeni bir iş imkanı için kullanmak isteyen gençlere biz gerekli platformu zaten sunuyoruz.

Bunun yanı sıra şirket olarak sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyoruz.Bizce bizim sektörümüzdeki şirketler böyle projelerde özellikle yer almalı. Bizim müşterilerimizin yaptığı her 1$ bağış karşılığında Mega Holdings de 1$ bağışta bulunmaktadır. Toplanan bağışlar periyodik olarak Birleşmiş milletler sponsorluğundaki Dünya gıda programı ( WFP) aracılığı ile Suriye, Mali, Kongo, Güney Sudan gibi dünyanın bir çok bölgesine aç çocukları beslemek için gönderilmektedir.

Sektörümüzde Türkiye ve Avrupa açısından son derece bilinir bir firmayız. Artık Türk network şirketleri de Avrupa’da söz sahibi oldu. Eski yıllarda bütün sistemleri onlar gelir bize satarlardı. Son yıllarda tam tersi oldu. Bizim gibi network alanında hizmet veren Türk şirketleri Avrupa da da çok başarılı işlere imza atıyorlar.
Bizim sağladığımız network ağı Avrupalı yada Amerikalı şirketlerinkine nazaran son derece basit ve daha etkili. Sanırım bu kadar ülkeye hizmet vermemizin ya da verecek olmamızın ana nedenlerinden biride budur. Amacımız bütün dünyaya hizmet vermektir."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Çok güzel dolandırıyorsunuz insanları. Site satışınız resmen paravan insanların paralarını site satıyoruz adı altında bir birinizle paylaşıyorsunuz sistemin üst kısmındakiler hiç bir iş yapmadan iyi paralar cebe indirirken yeni katılanlar da verdiği parayı nasıl çıkarırım derdine düşüyorlar helal olsun insanların gözünü çok güzel boyuyorsunuz.
Ben websitesi aldım ve dizaynını öğrendim mega holdings sayesinde. Ve hiç te verdiğim parayı nasıl çıkarırım derdine düşmedim. Çünkü ürün zaten web sitesi ve 3 yıllık ve kullanımı çok kolay ve sınırsız özellikleri var ve kendim yapabiliyorum (bir web mastera ihtiyacım yok) ve bir web sitesi sayesinde 20 bini geçik arkadaşım oldu. Şu an paramı çıkarmaya hiçte uğraşmıyorum :)
Üst kisimdakiler zamaninda yapacağı en güzel başarıyı gerceklestirdiler ! Peki sen calistigin kurumda vs. Herhangi bir yerde başındaki adama kazandirmiyor musun ? Kazandiriyorsun doğru mu ? Neden çamur atmaya kalkiyorsun sebep ? Sende kendi işini kur kardeşim kimsenin emri altinda çalışma burda dolandirmak diye birsey yok ama senin düşüncelerin dolandirilmis dostum ;)
Komikmiş. Biraz araştır abi ya :)
Go go go Mega!
Go go go Mega!
şuan çoğu ülkelerden geriyiz ama ilerde bir araştırma yapıldığında hangi ülkenin insanlarının kendine ait kişisel web sitesi daha çok araştırmasında türkiye birinci sırada gelicek ve bu çağda en büyük network sektöründe en iyi yeri kapmış olacağız eminim ve bunu mega holding ile bizler başaracağız.
Go Go Go Mega
Mesut abi ne güzel açıklamış, Mega Holdings Türkiye'nin Avrupa ve Dünyada parlayan yüzü olacak inşallah. Türkiye'nin genç ve dinamik nüfusunu en iyi şekilde değerlendiren kuruluş olduğu için geleceği güven veriyor.
Çok iyi ilerliyoruz :)
I Love Mega :)
go go go Mega!
şimdi mantıklı düşünün. 900 tl verdiniz mega holdinge. karşılığında bir wordpress site. bir domain 15 tl bir hosting 35 tl ne etti 50 tl. wordpress dosyaları ücretsiz. ücretsiz kurabiliyorsunuz maliyeti 50 tl toplam. 850 tl zarardasınız. bir başka müşteri buldunuz 900 tl firmaya verdiniz size ne komisyonu verdiler 50 tl mi ne. 850 tlsi firmaya gitti. o 850 tlyi alıp kendiniz cebe atsanız daha karlı. öğrenin wordpress kurmayı sonraki üyeye sizi üye yapayım deyin kurun siteyi verin 850 cebinize kalsın. bu firmanın yaptığı bu şimdilik.
heryere açılıyoruz :))
herdeyyizzz :))
Site kurmak daha uygun olmalı
BU KADAR INSAN GÜZEL ŞEYLER YAZIP ARAYA PARAZIT YAPANLAR OLMASA ÇOK GÜZEL OLUCAK ASLINDA . BIZ INSANLARA FIRSAT SUNUYORUZ SEN YAPARSAN KAZANIRSIN YAPMAZSAN BILE BEN BIRSEY KAYBETMEM BEN YINE PARAMI KAZANIRIM SANA IHTIYACIM YOK :) YANI OLUMSUZ DUSUNENE IHTIYACIM YOK.
Dolandirinlan bakalim nereye kadar surcek
Diğer Haberler