FİNANS

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN
[CONSOLIDATION_METHOD_TITLE] [CONSOLIDATION_METHOD]
İlgili Şirketler
[]
İlgili Fonlar
[]
Türkçe
oda_MaterialEventDisclosureGeneralAbstract|
Özel Durum Açıklaması (Genel)
oda_UpdateAnnouncementFlag|
Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
oda_CorrectionAnnouncementFlag|
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
oda_DateOfThePreviousNotificationAboutTheSameSubject|
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
oda_DelayedAnnouncementFlag|
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
oda_AnnouncementContentSection|
Bildirim İçeriği
oda_ExplanationSection|
Açıklamalar
oda_ExplanationTextBlock|

DO & CO Aktiengesellschaft ("Şirket"), 28 Ocak 2021 valörlü ve 28 Ocak 2026 vadeli, her biri 100.000,00 Avro değerinde 1.000 adet paya dönüştürülebilir tahvile ("Paya Dönüştürülebilir Tahviller") bölünmüş, toplam 100 milyon Avro nominal tutarında paya dönüştürülebilir tahvil ihraç etmiştir.

Bugüne kadar üç paya dönüştürülebilir tahvil sahibi, toplam 3.600.000,00 Avro nominal değerli Paya Dönüştürülebilir Tahvillerini Şirket hisselerine dönüştürme beyanında bulunmuştur. Halihazırda 80.6301 Avro olan dönüştürme fiyatına göre bu, Şirket'te ihraç edilecek toplam 44.648 adet yeni hisseye karşılık gelmektedir. Şirket'teki güncel toplam hisse adedi 9.744.000 adettir.

Paya dönüştürülebilir tahvillerin hüküm ve koşullarına uygun olarak alınan dönüştürme beyanlarının yürürlüğe girmesinden sonra, Yönetim Kurulu (Paya Dönüştürülebilir Tahvillerin hüküm ve koşullarına uygun olarak Hesaplama Aracısı'nın beklemedeki hesaplamalarına tabi olarak), Şirket'in 15 Ocak 2021 tarihinde yapılan olağanüstü genel kurul toplantısında kararlaştırılan şartlı sermaye artırımından Şirket'te toplam 44.648 adet yeni hisse ihracı konusunda gerekli kararı alacaktır.

44.648 adet yeni hisse ihracı ile Şirket'teki hisse adedi 9.788.648, Şirket'in sermayesi ise 19.577.296,00 Avro'ya yükselecektir.


Yasal uyarı

Bu duyuru, Şirket'in menkul kıymetlerini satmak için bir teklif veya Şirket'in menkul kıymetlerini satın almak için bir teklif talebi teşkil etmez. Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Kanada, Japonya, Güney Afrika veya menkul kıymetlerin teklifinin veya satışının yasadışı olabileceği başka herhangi bir hukuk düzeninde doğrudan veya dolaylı olarak yayınlanmayı, dağıtılmayı veya iletilmeyi amaçlamamaktadır.

Kredi Hesaplama