FİNANS

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN
Özet Bilgi
DÖNÜŞÜM
İlgili Şirketler
AYDEM, GOODY, KARTN, NTGAZ, TEZOL, TRCAS
Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.
Borsa Kodu
Sıra No
Satışa Konu Pay Unvanı
Grubu
Yatırımcının Adı-Soyadı Unvanı
Nominal Tutar (TL)*
TAS İşlemi **
Satış Kısıtı **
Pay Satış Bilgi Formu ***
AYDEM
1
AYDEM YENİLENEBİLİR ENERJİ A.Ş.
E
ESER YILDIRIM
160.917,000
GOODY
2
GOODYEAR LASTİKLERİ T.A.Ş.
E
EMEL TUĞBA EKİNCİ
3.109,288
KARTN
3
KARTONSAN KARTON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
E
ÖMER FARUK HEPGÜR
93,785
NTGAZ
4
NATURELGAZ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
E
ESER YILDIRIM
1.346,000
TEZOL
5
EUROPAP TEZOL KAĞIT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
E
ESER YILDIRIM
3.625,600
TRCAS
6
TURCAS PETROL A.Ş.
E
MEHMET HAKAN CEBECİ
561,711
(*) Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır.
(**) İlgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır. Borsa tarafından satış işleminin Toptan Alış Satış İşlemi olarak (TAS) yapılacağı duyurulduktan sonra TAS işlem tarihinde paylar borsada işlem gören tipe dönüştürülecek olup, aksi taktirde dönüşüm işlemi mevzuatta öngörülen sürede tamamlanacaktır.
(***) Pay satış bilgi formu kapsamındaki payların Borsada satışa konu edilmesi halinde ilk satış işlemine, bu formun KAP'ta ilan edilmesini müteakip en erken üçüncü iş günü başlanabilmekte olup, dönüşüm işlemindeki sürelerde, pay satış bilgi formunun ilan tarihi dikkate alınır.