BASIN BÜLTENİ-Odeabank, sermaye piyasalarına Tacirler Yatırım ile açılacak
03/07/2020 18:10:24

    Türkiye’nin genç ve dinamik bankası Odeabank, müşterilerine hisse  senedi ve VIOP işlemleri ile yatırım hizmetlerini daha etkin bir  biçimde sunmak amacıyla Tacirler Yatırım ile iş birliği sözleşmesi  imzaladı. Anlaşma ile Odeabank müşterileri Tacirler Yatırım’ın yaygın  şube ağından ve yatırım hizmetlerinden yararlanabilecek.
    ODEABANK, sermaye piyasalarının etkin ve köklü kuruluşlarından  biri olan Tacirler Yatırım ile müşterileri için yatırım işlemleri  yapmak üzere iş birliği anlaşması imzaladı. Anlaşma ile Tacirler
Yatırım, Odeabank müşterilerine Borsa İstanbul nezdindeki hisse senedi  ve vadeli işlemler ile ilgili hizmet sunacak.
    Sermaye Piyasaları Mevzuatı’na göre bankalar hisse senedi ve VIOP  işlemlerini yatırım kuruluşları üzerinden yapabiliyor. Odeabank  mevzuatın vermiş olduğu imkândan yararlanarak müşterilerine yukarıda  belirtilen ürün ve hizmetleri Tacirler Yatırım üzerinden verecek.
    Odeabank müşterileri yapılan anlaşma ile yatırım işlemlerinde
Tacirler Yatırım’ın, sermaye piyasalarında uzmanlığından, kuvvetli  araştırma desteğinden ve hisse senedi/VIOP işlemlerinde sunduğu  avantajlı komisyon oranlarından faydalanabilecek.
    Odeabank müşterileri şube ve dijital kanallar üzerinden Tacirler
Yatırım’a para aktarabilecek ve portföylerini izleyebilecek.
İşlemlerini Tacirler Yatırım’ın Odeabank için hazırladığı internet  sitesi ve mobil platformlardan ve Tacirler Yatırım’ı arayarak  gerçekleştirebilecekler. Tacirler Yatırım’ın sunacağı hizmetlerden,  tasarruflarını farklı ürünlerde değerlendirmek ve çocukları için uzun  vadede geleceğe yatırım yapmak isteyen Odeabank müşterileri  yararlanabilecek.
 
    Buğra Baban: “Odeabank iş birliği ile kısa sürede ciddi ivme  kazanmayı hedefliyoruz”

    İş ortaklığı ile ilgili konuşan Tacirler Yatırım Genel Müdürü
Buğra Baban, şunları söyledi: “Tacirler Yatırım’ın Odeabank ile  girdiği iş birliği, ürün yelpazemizi çok daha geniş bir müşteri  kitlesine ulaştırmamızı sağlayacak. Öte yandan, Odeabank’ın da yatırım  ürünlerini Tacirler Yatırım aracılığı ile müşterilerine sunmasının  onlara büyük fayda sağlayacağı inancındayım. Süreç boyunca, Odeabank  ve Tacirler Yatırım ekiplerinin sergilemiş olduğu sinerji, bu iş  birliğinin sonuçları hakkında heyecanlanmamızı sağlıyor.Bu proje ile  kısa sürede hem kurumlarımızın hem de müşterilerimizin ciddi  kazanımlar elde edeceğine inanıyorum.”

    Mert Öncü: “Müşterilerimize etkin ve hızlı yatırım hizmeti  sunacağız”

    Odeabank Genel Müdürü Mert Öncü de Tacirler Yatırım ile iş  birliğine ilişkin yaptığı açıklamada: “Odeabank olarak öncelikli  konularımızdan biri müşterilerimizin ihtiyaç duydukları tüm bankacılık  ve yatırım hizmetlerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmalarını  sağlamak. Müşterilerimizin sermaye piyasalarında etkin bir şekilde  yatırım yapmasına olanak sağlayacak olan Tacirler Yatırım ile  gerçekleştirdiğimiz bu iş birliğinden mutluluk duyuyoruz. Bu iş  birliği ile Odeabank müşterilerine, Tacirler Yatırım uzmanlığından ve  ürün çeşitliliğinden, avantajlı komisyon oranları ile yararlanma  imkânı sunuyoruz. En doğru ve etkin yatırım hizmetini vermek amacıyla  başlattığımız bu iş birliği ile müşterilerimizin, sermaye  piyasalarında uzman kadroların gözetiminde yatırım ve risklerini en  iyi şekilde yönetmelerini sağlayacağız. Bu anlaşma sayesinde  alternatif yatırım ürünü arayan müşterilerimize tercih ettikleri  ürünlere yönelmeleri konusunda yardımcı olacağız. Tacirler Yatırım  vasıtasıyla, mevcut bütün alternatifleri araştırarak müşterilerimize  en iyi koşul ve fiyatta yatırım fırsatları sunacağız. Odeabank olarak  sermaye piyasalarının gelişmesini desteklemeye, bilinçli ve uzun  vadeli yatırım tercih eden müşterilerimizi de doğru yatırım  araçlarıyla buluşturmayı amaçlıyoruz” dedi.    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.