ANALİZ-EUR/USD Paritesi(IKON Menkul)
07/07/2020 16:42:21

    IKON Menkul Tarafından Hazırlanan EUR/USD Paritesi Analizi:
    "EURUSD - Alçalan Kanaldan Teyit Alarak Tepki Geldi
    EURUSD paritesinde hafta başında 1.1345'den hafif bir düşüş  gerçekleşmişti. Bu düşüş ile birlikte, grafikte görülen alçalan fiyat  kanalının üst bandına temas etti. Bugün ise o bölgenin üzerinden  tekrar yükseldiğini görüyoruz. Alçalan kanalın içerisine tekrar  girmeyerek yükselişe geçmesi Euro lehine hareketlerin devamını  getirebilir. Bu durumda tekrar 1.1345 direnç olmakla birlikte daha  yukarıda 1.1380 seviyesi izlenebilir.
    Kanalın içerisine tekrar girmesi durumunda ise dolar lehine  hareketler güçlenebilir ve 1.1190 seviyesi gündeme gelebilir.

Destekler: 1.1290 - 1.1235 - 1.1190
Dirençler: 1.1345 - 1.1380 - 1.1420 "

                           ******

    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı  sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri  tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer  alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize  uygun sonuçlar doğurmayabilir.

                           *******

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.