TEKRAR-FOREKS VİDEO ANALİZ-Aralık Ayı Altın, Borsa ve Parite Beklentileri(Ahlatcı Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Tonguç Erbaş)
02/12/2020 18:16:46

    Ahlatcı Yatırım Genel Müdür Yardımcısı Tonguç Erbaş, Aralık ayı  içerisinde piyasalarda etkili olacak gelişmeleri değerlendirerek  altın, Borsa İstanbul ve pariteye dair teknik analizlerini ve  beklentilerini Foreks Haber YouTube kanalına aktardı. Foreks Haber ile  ekonomistler ve piyasa  uzmanlarının yorumlarını izlemek için  kanalımıza abone olun.
    " https://youtu.be/BD6rfhZaUgs "

                           ******

    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı  sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri  tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer  alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize  uygun sonuçlar doğurmayabilir.

                           *******    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.