FİNANS

TEKRAR-FOREKS VİDEO ANALİZ-Emtia Yatırımcıları İkinci Çeyrekte Nasıl Pozisyon Almalı?(Altın Piyasaları Uzmanı İslam Memiş)
08/04/2021 18:19:12

    Altın Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, emtia yatırımcılarının yılın  ikinci çeyreğinde nasıl bir pozisyon alması gerektiği ve yükseliş  trendinin başlayıp başlamadığına ilişkin soruları yanıtlayarak, altın,  gümüş, dolar/TL, Borsa İstanbul, kripto para ve tarım emtia  fiyatlamalarına ilişkin beklentilerini Foreks Haber YouTube kanalına  aktardı. Foreks Haber ile ekonomistlerin ve piyasa uzmanlarının  yorumlarını izlemek için kanalımıza abone olmayı unutmayın.
    Video analiz için:
    " https://youtu.be/6V-NynUFtFg "

                           ******

    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı  sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri  tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer  alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize  uygun sonuçlar doğurmayabilir.

                           *******

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey