FİNANS

TEKRAR-FOREKS VİDEO ANALİZ-4.Çeyrek Makro Tahminler, Dolar/TL ve BIST(Marbaş Menkul Pazarlamadan Sorumlu GMY Soner Kuru)
16/09/2021 18:16:20

Marbaş Menkul Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Soner Kuru,
Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) faiz kararı, ekonomi ve makro  ekonomik dengeler ile ilgili değerlendirmelerini aktararak, dolar/TL  ve Borsa İstanbul'da nasıl bir seyir izleneceğine yönelik soruyu
Foreks Haber YouTube kanalı için yanıtladı. Foreks Haber ile  ekonomistler ve piyasa uzmanlarının yorumlarını izlemek için  kanalımıza abone olun.

Video Analiz İçin:

" https://youtu.be/09h0E7X0Szg "

                           *******

    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı  sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri  tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer  alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize  uygun sonuçlar doğurmayabilir.

                           *******

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey