FİNANS

TEKRAR-FOREKS VİDEO ANALİZ-Merkez Bankalarının Para Politikaları, Enflasyon ve Piyasalar(Spinn Danışmanlık Ekonomisti Özlem Derici Şengül)
17/09/2021 18:22:52

Spinn Danışmanlık Kurucu Ortağı ve Ekonomist Özlem Derici Şengül, ABD
Merkez Bankası (Fed) ve Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) para  politikaları ile varlık alımları ve enflasyon endişelerinin etkilerini
Foreks Haber YouTube kanalı için değerlendirdi. Foreks Haber ile  ekonomistler ve piyasa uzmanlarının yorumlarını izlemek için  kanalımıza abone olun.

Video Analiz İçin:

" https://youtu.be/iOUgA6Kkd4M "

                           *******

    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı  sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri  tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer  alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize  uygun sonuçlar doğurmayabilir.

                           *******

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey