FİNANS

Özet Bilgi
DÖNÜŞÜM
İlgili Şirketler
BTCIM, GMTAS, INFO, TIRE, VAKFN
Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.
Borsa Kodu
Sıra No
Satışa Konu Pay Unvanı
Grubu
Yatırımcının Adı-Soyadı Unvanı
Nominal Tutar (TL)*
TAS İşlemi **
Satış Kısıtı **
Pay Satış Bilgi Formu ***
BTCIM
1
BATIÇİM BATI ANADOLU ÇİMENTO SANAYİİ A.Ş.
E
İSMAİL BALCIOĞLU
79,263
GMTAS
2
GİMAT MAĞAZACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
E
MUSTAFA GÖĞEBAKAN
100.000,000
INFO
3
İNFO YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
E
TAYFUN BÜYÜK
35.431,000
TIRE
4
MONDİ TİRE KUTSAN KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş.
E
ALİ AVCIL
179,655
VAKFN
5
VAKIF FİNANSAL KİRALAMA A.Ş.
E
TÜLAY DEMİRCİ
4.013,750
(*) Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır.
(**) İlgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır. Borsa tarafından satış işleminin Toptan Alış Satış İşlemi olarak (TAS) yapılacağı duyurulduktan sonra TAS işlem tarihinde paylar borsada işlem gören tipe dönüştürülecek olup, aksi taktirde dönüşüm işlemi mevzuatta öngörülen sürede tamamlanacaktır.
(***) Pay satış bilgi formu kapsamındaki payların Borsada satışa konu edilmesi halinde ilk satış işlemine, bu formun KAP'ta ilan edilmesini müteakip en erken üçüncü iş günü başlanabilmekte olup, dönüşüm işlemindeki sürelerde, pay satış bilgi formunun ilan tarihi dikkate alınır.

Kredi Hesaplama