BASIN BÜLTENİ-İnoliva İlaç, gıda takviyesi yeni ürününü piyasaya sürdü
03/07/2020 18:10:23

    Eroğlu Holding bünyesinde kurulan İnoliva İlaç ilk ürünü  ‘Lipozone’u piyasaya sürdü. Ürün ile ilgili açıklama yapan İnoliva
İlaç Genel Müdürü Meltem Dölenmen, "Bağışıklık sisteminizi  güçlendirmek istiyorsanız bir avuç hap yerine sıvı formda Lipozone  vitamin ve takviyelerini sıvı içecek ile karıştırıp güvenle  tüketebilirsiniz." dedi.
    Eroğlu Holding’in sağlık sektöründeki yeni yatırımı 'İnoliva İlaç'  ilk ürünü olan gıda takviyesi Lipozone serisini piyasaya sürdü.
Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanılarak üretilen lipozom  teknolojili 'Lipozone' sıvı damla formunda sıvı içecek ile  karıştırılarak tüketiliyor. Ürün ile ilgili açıklamalarda bulunan
İnoliva İlaç Genel Müdürü Meltem Dölenmen, teknolojinin tüm  imkanlarından faydalanarak üretilen yeni nesil vitamin ve gıda  takviyeleri ile sağlık sektörüne yeni bir soluk getireceklerine  inandıklarını söyledi. Dölenmen ayrıca ürettikleri gıda takviyesinin  emiliminin kullanılan Lipozom teknolojisi ile en yüksek düzeye  çıkarıldığına da vurgu yaptı.
    İlaç sektörüne yenilikçi bir yatırım modeli getirmeyi  hedeflediklerini belirten Dölenmen, "Sağlığımızın çok önemli olduğu bu  dönemde, tamamen farklı, inovatif ürünlerle Türk halkına hizmet  getiren bir stratejiyle geliyoruz. Dünyanın içinde bulunduğu bu zor  dönemde yeni nesil bir takviye serisi ürünle piyasaya giriyoruz. Dört  tane farklı vitamin çeşidimiz var. Lipozomal formda C, B12, D3-K2  vitaminlerinden seçenekler bulunuyor. Lipozone, gıda takviyesi  konusunda çok ciddi bir antioksidan olan glutatyon içeriyor. Sıvı  formuyla kolay kullanım imkanı sağlanıyor. Etkileşim riski olmadan  sıvıyla birlikte karıştırılarak kullanılabiliyor. Örnek olarak  bağışıklık sisteminizi güçlendirmek istiyorsanız, bir avuç hap içmek  yerine sıvıya karıştırarak kullanabiliyorsunuz" dedi.
    "Veganlar için de uygun olan Lipozone serisi GDO’suz kaynaklardan  üretiliyor"
    Ürettikleri gıda takviyesinin birçok hastalığın tedavisinde de  fayda sağladığını belirten Dölenmen, "Lipozomal Curcumin, kanser ve  enflamatuar hastalıkların tedavisine yardımcı olurken, lipozomal B
Complex karaciğer sağlığını koruyor. Lipozomal Ko-enzimQ10 kas ve  enerji gücünü artırmak, lipozomal Quercetin alerji sorununu  hafifletmek, resveratrol metabolik sendromu ve arterosklerotik  hastalıkların tedavisine destek olmak için tavsiye ediliyor. Veganlar  için de uygun olan Lipozone serisi GDO’suz kaynaklardan üretiliyor."  ifadelerini kullandı.

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.