ANALİZ-Gram Altın Fiyatları(Ahlatcı Yatırım)
07/07/2020 16:06:54

    Ahlatcı Yatırım Tarafından Hazırlanan Gram Altın Fiyatları
Analizi:
    "Haftanın ilk işlem gününde açıklanan veriler ve takip edilen  gelişmeler sonrası kurda sınırlı yükseliş gözlenirken, Ons tarafında  artan vaka sayılarının değerli metale olan talebi artırması ile Gram
Altın'ın da yükselişini sürdürdüğü izlenmişti. Haftanın ikinci işlem  gününde Dolar'a olan talebin artması ile kurda yukarı yönlü sınırlı  hareketler devam ederken, Altın tarafında ise aşağı yönlü baskının  sürdüğünü görüyoruz. Takip edilen gelişmeler ile birlikte güne 393  seviyesinde başlayan Gram Altın'ın, 392 seviyesinde tutunamaması  durumunda 391 - 389 destek seviyelerine doğru geri geçilmeleri takip  edilebilir. Olası bir yukarı yönlü harekette ise 393 - 395 direnç  seviyeleri izlenebilir.
Destekler: 391 / 389 / 387
Dirençler: 393 / 395 / 397'

                           ******

    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı  sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri  tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer  alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize  uygun sonuçlar doğurmayabilir.

                           *******

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.