FİNANS

TEKRAR-FOREKS VİDEO ANALİZ-Mart Ayında Olası Gelişmeler Altın ve Gümüş Fiyatlarına Nasıl Yansır?(Altın Piyasaları Uzmanı İslam Memiş)
25/02/2021 18:17:30

    Altın Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, Mart ayında emtia  piyasalarında nasıl gelişmeler olabilir, olası gelişmelerin altın ve  gümüş fiyatlarına yansıması nasıl olur sorularını Foreks Haber YouTube  kanalı için yanıtladı. Foreks Haber ile ekonomistlerin ve piyasa  uzmanlarının yorumlarını izlemek için kanalımıza abone olmayı  unutmayın.
    " https://youtu.be/yqTJ6eABZWY "

                           ******

    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı  sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri  tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer  alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize  uygun sonuçlar doğurmayabilir.

                           *******

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey