BASIN BÜLTENİ-The Core Istanbul için başvurular başladı
20/02/2020 18:10:33

    Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul (MBFWI) ile aynı mekanda, eş  zamanlı olarak gerçekleştirilen ve etkinliğin ticari boyutunu  oluşturan The Core Istanbul, hem bir showroom, hem de yaratıcı bir  platform olarak 5 yıldır marka ve tasarımcılara uluslararası moda  endüstrisinden profillerle bir araya gelme fırsatı tanıyor.
    Türk ve uluslararası satın alma sorumlularını, genç moda  girişimcilerini ve moda basını mensuplarını tek bir çatı altında  buluşturmayı amaçlayan The Core Istanbul, bu sezon etkinliğin  gerçekleşeceği Askeri Müze, Harbiye'de 17 Mart tarihinde kapılarını  açacak. The Core Istanbul bünyesinde ayrıca atölye çalışmaları ve  paneller moda endüstrisinin önemli aktörlerini bir araya getirecek.
    The Core Istanbul'a katılmak isteyen tasarımcılar ve tasarım  markaları, 24 Şubat 2020 tarihine kadar  http://www.mbfwistanbul.com/the-core-istanbul adresinde bulunan  başvuru formunu doldurabilir, katılım şartları ve başvuru sürecine  ilişkin detaylı bilgiye erişebilirler.
    Türkiye'nin moda tasarımında sahip olduğu yaratıcı gücü  uluslararası ölçeğe taşımayı ve tasarım odaklı ihracatı artırmayı  hedefleyen The Core Istanbul, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon
İhracatçıları Birliği’nin (İHKİB) organizasyonuyla düzenlenmektedir.

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.