TEKRAR-FOREKS VİDEO ANALİZ-Borsa'da Finansal Sonuç Beklentileri, Öne Çıkan Hisse ve Sektörler(NoorCM Araştırma Birim Müdürü Tuğba Özay)
23/10/2020 18:24:28

    NoorCM Araştırma Birim Müdürü Tuğba Özay, piyasalarda etkili  olacak yurt içi ve yurt dışı gelişmeleri değerlendirerek, Borsa
İstanbul'da 3.çeyrek finansal sonuçlara ilişkin beklentilerini, öne  çıkan hisse senedi ve sektörleri Foreks Haber YouTube kanalına  aktardı. Foreks Haber ile ekonomistler ve piyasa uzmanlarının  yorumlarını izlemek için kanalımıza abone olun!
    Video Analiz İçin:
    " https://youtu.be/UTpuKDo8SWY "

                           *******

    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı  sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri  tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer  alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize  uygun sonuçlar doğurmayabilir.

                           *******

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.