BASIN BÜLTENİ-Wyndham Hotels & Resorts, salgın döneminde teması azaltmak amacıyla yeni mobil uygulamasını kullanıma sundu
02/12/2020 18:11:16

    90 ülkede bulunan yaklaşık 9 bin oteliyle dünyanın franchise veren  en büyük şirketi Wyndham Hotels & Resorts, tasarım, kişiselleştirilmiş  deneyimler, hesap yönetimi, oyunlaştırılmış deneyimler ve daha  fazlasını bir araya getiren yeni mobil uygulamasını iOS ve Android  platformlarında kullanıma sunduğunu açıkladı.
    İki platformun da uygulama mağazalarından indirilebilen yeni
Wyndham uygulamasının sunduğu kullanıcı deneyimi, ziyaretçilerin  önümüzdeki dönem için tatil tercihlerine ve 2021 seyahat planlarına  ilham verecek şekilde yeniden tasarlandı.
    Verilen bilgilere göre uygulama, hem seyahat edenlerin, hem de  otellerin pandemi şartlarının gerekliliklerine cevap verecek yenilikçi  ve dijital çözümler aradığı bir dönemde, konaklama sırasında  faydalanılabilecek ve teması azaltan özellikleri ön plana çıkarıyor.
    Wyndham Hotels & Resorts Dijital Hizmetler Kıdemli Başkan
Yardımcısı Jessica Davidson, “Ziyaretçiler araçla ulaşabilecekleri  konaklama imkanlarını her zamankinden daha çok tercih ediyor ve
Wyndham  La Quinta by Wyndham, Days Inn by Wyndham ve Super 8 by
Wyndham gibi yerleşmiş, ziyaretçilerin tanıdığı ve güvendiği  markaların gücünü sunuyor. Bu uygulama tüm ziyaretçiler, özellikle de  pandemi sırasında seyahat edenler açısından çığır açacak, bir yandan  misafirlerin günümüzdeki beklentilerine cevap verirken, diğer yandan  gelecek için sağlam bir temel oluşturacak özelliklere sahip” dedi.
    Davidson, sözlerine şunları ekledi: “Yeni uygulamamız, olabilecek  en kritik dönemde geldi. Pandemi, dijital uygulamaların benimsenmesini  hızlandırdı ve ziyaretçiler artık kolaylaştırılmış ve az temas  gerektiren deneyimler bekliyor. Bu uygulama, binlerce franchise  otelimizin bu beklentilere cevap vermesine yardımcı oluyor ve doğrudan  rezervasyonun en hızlı ve en kolay yolunu açıyor. Böylece hem  misafirlerimiz, hem de franchise otellerimiz açısından bir kazan-kazan  durumu ortaya çıkıyor.”
    Şirketten yapılan açıklamaya göre misafirler check-in ve check-out  işlemlerini mobil olarak gerçekleştirebiliyor ve dolayısıyla otel  personeliyle temaslarını da azaltabiliyor.
    Uygulamanın sağlayacağı faydalar şu şekilde anlatılıyor:
    “Lightning Book  Karayoluyla seyahat edenler için tasarlanan bu  özellik sayesinde misafirler en yakınlarındaki Wyndham otelini  bulabiliyor ve konaklamaları için rezervasyonlarını yalnızca üç  dokunuşla gerçekleştirebiliyor. Misafirler aynı zamanda otel ile  aralarındaki mesafeyi gerçek zamanlı olarak takip edebiliyor ve tercih  ederlerse rezervasyonlarını Wyndham Rewards puanlarıyla da yapabiliyor.
    Dijital Oda Anahtarı
    Bu yıl ABD pazarında Wyndham Grand Bonnet Creek (Orlando, Florida)  ve Wyndham Grand Rio Mar (Rio Grande, Porto Riko) gibi bazı tesislerde  başlayacak uygulama sayesinde misafirler, oda anahtarlarını cep  telefonları aracılığıyla dijital olarak teslim alabiliyor ve  konaklamaları süresince kullanabiliyor. Uygulamanın daha çok yerde  benimsenmeye başlamasıyla bu özelliğin önümüzdeki 12 ay içinde diğer  otel ve resort tesislerde de yaygınlaşması bekleniyor.
    Uygulamanın merkezinde yer alan özellikler, kullanıcıların o  sırada nerede olduklarına ve ne yapmak isteyeceklerine bağlı olarak  anlık ihtiyaçlarını öngörebilen ve bunlara uyum sağlayabilen  kişiselleştirilmiş dokunuşlarla bezenmiş, yepyeni bir kullanıcı  deneyimi inşa ediyor.
    In-Stay Modu
    Misafirler, mobil uygulamayı konaklamaları dahilindeki üç gün  içinde açtığında ana sayfalarında konaklamalarıyla ilgili önemli  detaylar, gezilecek yerler, mobil check-in mevcudiyeti ve daha fazlası  gibi kendilerini en çok ilgilendiren bilgileri görebiliyor.
    My App Passport
    Misafirler, rezervasyon yapmak ve puan kullanmak gibi uygulama içi  hedefleri yakaladıklarında seyahatleri sırasında edindikleri  deneyimleri hatıra görselleri ve animasyonlar gibi unsurlar  aracılığıyla takip edebiliyor. Önümüzdeki dönemde uygulamaya yeni  hedefler ve görseller de eklenmesi bekleniyor.
    Özel Teklifler
    Misafirler, uygulamayı devam eden, yakın zamanda  gerçekleştirecekleri veya tamamladıkları bir konaklama olmadığı bir  sırada açtığında, isimleri ve Wyndham Rewards puan durumlarıyla  karşılanıyor ve arama fonksiyonu ile en son promosyon tekliflerine  ulaşabiliyor. Misafirler, tek bir dokunuşla tekliflerle ilgili daha  fazla bilgi alabiliyor ve kayıtlarını aynı kolaylıkla  gerçekleştirebiliyor.
    Hesap Yönetimi
    Misafirler, Wyndham Rewards profillerini ve konaklama tercihlerini  kolayca güncelleyebilme, tercih edilen ödeme yöntemlerini ekleyebilme,  geçmiş ve ilerideki konaklamaları görebilme, kişiselleştirilmiş  teklifleri inceleyebilme ve daha fazlasını içeren sade ve kolay  anlaşılır hesap yönetimi sayesinde seyahatlerinin tadını en iyi  şekilde çıkarabiliyor.”


    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.