BASIN BÜLTENİ-Karaca Türk Eğitim Vakfı’nı yeni bir proje ile destekliyor “Soframızda Umut Var”
05/08/2020 13:15:44

    Karaca tarafından Türk Eğitim Vakfı (TEV)’nı desteklemek üzere  hayata geçirilen “Soframızda Umut Var” sosyal sorumluluk projesi  kapsamında tasarlanan sofra ürünleri Karaca mağazalarındaki yerini  aldı. Bu ürünlerin satışından elde edilen gelir sayesinde üniversite  öğrencilerine fon sağlanacak.
    Türkiye’de sofra ve mutfak kategorilerinde ilk akla gelen ve öncü  bir tasarım markası olan Karaca’dan ülkemizin en köklü vakıflarından  biri olan TEV’e destek geldi. Karaca üniversite öğrencilerine  eğitimleri için kaynak yaratacak bir projeye imza attı.
    Soframızda Umut Var Projesi, üniversitede okuyan öğrencilerin  eğitim hayatına ışık tutacak. Karaca, TEV’e katkı sağlayabilmek için  hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesi “Soframızda Umut Var” için  kâse, pasta ve yemek tabakları, fincan setleri, muglar, tuzluk gibi  sofra ürünlerini tasarlayarak üretimini gerçekleştirdi. Ürünler,
Karaca mağazalarında ve www.karaca.com’da satışa sunuldu.
    Sosyal sorumluluk projesi için tasarlanan ve bir birleriyle uyum  içerisinde olan ürünler tekli olarak kullanılabileceği gibi tercihe  göre kişi kendi takımını da oluşturabilecek. Bu ürünlerin satışından  elde edilen gelir, üniversite öğrencilerinin eğitimine destek vermek  amacıyla “TEV / Karaca Eğitim Fonu”na aktarılacak.

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.