BASIN BÜLTENİ-Siveno, erkekler için özel geliştirdiği tamamen doğal çözüm önerileri sunuyor
04/06/2020 18:11:09

    Hem sağlığına önem veren hem bakımlı erkekleri unutmayan Siveno,  erkekler için özel geliştirdiği tamamen doğal roll-on ile ter kokusuna  doğal bir çözüm sunuyor. Bakımlı babalar için harika bir hediye  önerisi olan Siveno roll-on’lar tamamen doğal içeriklerden oluşuyor.
    Tamamen doğal bir mineral tuz olan potasyum alum kullanılarak  geliştirilen SIVENO Doğal Roll-On ürünleri zararlı içerikleri olan  diğer deodorant ve roll-on’lar gibi gözenekleri tıkamıyor. Bitkisel ve  doğal içerikleri sayesinde sadece kötü kokulara neden olan bakterileri  etkisiz hale getiriyor. Cilt dokusunda da doğal olarak bulunan bir  antioksidan olan, zeytinyağından elde edilen skualen ve doğal  yollardan elde edilen ksantan gam gibi doğal içeriklerle geliştirilen
SIVENO Doğal Roll-On Erkekler İçin kokusunu da sadece doğal  içeriklerden alıyor. Üstelik ciltte yapışkan bir his, kumaşlarda leke  bırakmıyor.

    Hediyenin en havalısı, en doğalı…

   Sevdiklerimizin önce sağlığını düşünüyor ve aldığımız hediyeyi  severek kullanmalarını istiyorsak, gerçek anlamda bitkisel ürünler  geliştiren Siveno, Babalar Günü’nde eşine veya babasına sağlıklı bir  hediye arayışında olanlar için güzel bir alternatif sunuyor.
    Siveno ürünleri seçkin marketlerde ve www.siveno.com ‘da  tüketicisi ile buluşuyor.

    SIVENO Doğal Roll-On Erkekler İçin: 50 ml, 31,90 TL

    Kullanım şekli: Kullanmadan önce çalkalayın. Ürünü kuru ve temiz  koltuk altına uygulayın. Kıyafetinizi roll on tamamen kuruduktan sonra  giyin.


    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.