BASIN BÜLTENİ-Excalibur oyun bilgisayarı Xbox Game Pass oyunları ile birlikte geliyor
06/08/2020 18:10:22

    Oyun teknolojilerilerinin öncü markaları Excalibur ve Xbox  oyun  severleri yüksek performans ve kesintisiz oyun keyfi ile buluşturmak  için güçlerini birleştirdi. Tüm Windows 10’lu Excalibur oyun  bilgisayarları, 100’ün üzerinde yüksek kaliteli oyuna sınırsız erişim  sağlayacağınız 1 aylık Xbox Game Pass üyeliği içeriyor.
    Windows 10 işletim sistemli Excalibur oyun bilgisayarları  100’den  fazla oyuna aylık üyelik ile sınırsız erişim sağlayan Xbox Game Pass’i
1 ay boyunca ücretsiz kullanma imkânı sunuyor. Her ay yeni oyunlar  eklenen oyun kütüphanesi ve özel indirimler ile birlikte, en güncel  oyunları anında oynama fırsatı bulacağınız Xbox Game Pass, her zevke  uygun oyunları deneyimleme fırsatı sunuyor.

    Favori bilgisayar oyunları

    En gündelik oyunlardan, yeni nesil oyunlara kadar birçok seçenek  sunan Xbox Game Pass ile yeni favori oyununuz keşfedebilir, yeni Xbox  oyunlarını yayınlandıkları gün oynama fırsatı bulabilirsiniz. Windows
10 PC oyunları için en iyi platformu sunan Xbox ile Minecraft, Forza
Street, Gears 5, Sea of Thieves, Halo gibi oyun dünyasının en popüler  oyunlarını deneyimleyebilecek, Excalibur bilgisayarlarının performansı  ile de rekabet dünyasında bir adım önde olacaksınız.

    Oyun dünyası için geliştirildi

    Windows 10’lu Excalibur bilgisayarlarda Xbox masaüstü uygulaması  ile oyun konsoluna ihtiyaç duymadan yüzlerce oyun arasından favori  oyunlarınızı keşfedebileceğiniz bu uygulama ile oyun tutkunuz yeni bir  boyuta taşınıyor. Xbox Game Pass ile oyun kütüphanesine göz atabilir,  önerileri görüntüleyebilir, türe göre filtreleyip ve tek bir düğmeye  tıklayarak yeni favori oyununuzu keşfedebileceksiniz.

    Her zaman oyunda kalın

    En güncel ve favori oyunlarınızı oynarken arkadaşlarınızın ne  oynadığını takip edebilir ve onlarla sohbet edebilirsiniz. Oyunlar  arası geçiş yaptığınızda dahi sohbeti devam ettirmenizi sağlayan  gelişmiş özellikler sayesinde oyundan ödün vermeden konuşmaları takip  edebilir, oyun dünyasına ara vermeden tüm favori oyunlarınızı  deneyimleyebilirsiniz.
    31 Aralık 2020’ye kadar faydalanabileceğiniz Xbox Game Pass  üyeliği, https://www.casper.com.tr/ web sitesi üzerinden Windows 10  yüklü tüm Casper Excalibur Bilgisayar modelleri için geçerlidir.
Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye  https://www.casper.com.tr/xbox-game-pass adresinden ulaşabilirsiniz.
    Daha yeşil bir çevre için bu mesajı yazdırmadan önce lütfen bir  kez daha düşünün.


    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.