FİNANS

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN
BASIN BÜLTENİ-E-mali müşavir ile tüm faturalar fotoğrafa sığdı
16/08/2021 13:20:19

Mali müşavirlerin tüm muhasebe belgelerini tek ekrandan takip  edebildiği e-mali müşavir platformu fatura toplamada temassız dönemi  başlatıyor. Mükelleflerine ait belge, banka hareketleri, fiş, fatura  ve diğer tüm bilgileri kargo, arşiv, iş gücü ve zaman tasarrufu  sağlayarak dijital ortamda yöneten mali müşavirler, bulut tabanlı  platform sayesinde internet bağlantısı bulunan tüm cihazlardan işlem  yapabiliyor.

Mali müşavirler sahaya çalışan göndermiyor

Muhasebe işlemlerini fiziki görüşmelerle yürütmek zorunda olan saha  çalışanlarının iş süreçlerini kolaylaştıran e-mali müşavir platformu,  kullanım kolaylığı sunan sade bir arayüz tasarımına sahip. Muhasebe  belgelerini tarayarak veya fotoğrafını çekerek platforma kolayca  yükleme imkanı, mali müşavirlerin ve muhasebe süreçleriyle ilgilenen  çalışanların fiş ve faturalara bulundukları yerden erişmelerini ve  işlem yapabilmelerini sağlıyor.

Ücretsiz mobil uygulamaya büyük rağbet

Platformda bulunan evrak belge yönetim sistemi ile tüm belgelerin mali  müşavirler ve mükellefler arasında paylaşılarak iş sürekliliği  sağlandığına vurgu yapan e-malimusavir.org kurucusu Mesut Şenel,
"E-mali müşavir platformunu oluşturma fikri, mali müşavirler ve  muhasebe süreçleriyle ilgilenen tüm çalışanlara rahat bir nefes  aldırma amacına dayanıyor. Mali işlemlerin dikkat gerektirmesi ve  süreklilikten kopmadan yönetilmesi zorunluluğu, pandemi sürecinin  stresli ortamında bu tür işlemlerle ilgilenenleri platformumuza  yönlendirdi. iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu e-mali  müşavir mobil uygulamasını yıl sonuna kadar ücretsiz kullanıma sunarak  mali süreç yönetiminde verimliliğe katkı sağlayacağız." dedi.

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey