BASIN BÜLTENİ-Citroën, markanın tüm dünyada en çok satan modeli olan C3'ün yenisini tanıttı
14/02/2020 18:10:40

    Citroën, markanın tüm dünyada en çok satan modeli olan C3'ün  yenisini tanıttı. Üçüncü nesil C3 satışa sunulduğu 2016 yılından bu  yana gerçekleştirmiş olduğu 750.000 adetlik satış performansıyla başlı  başına bir başarı hikâyesi yazdı. Yeni Citroën C3 modern ve gösterişli  bir görünüme sahip, başka hiçbir otomobile benzemiyor. Renkli bir  kişilik ve benzersiz konfor seviyesi ile diğer otomobillerden  ayrışıyor.
    Yeni konsept otomobillerden ilham alınan ve yeni LED farlarla  desteklenen ve tamamen yeni Citroën kimliğini yansıtan karakterli bir  ön görünümü beraberinde getirirken  97 dış görünüm kombinasyonu, üç  yeni tavan kaplaması, iki yeni jant seçeneği ve ikisi yeni olmak üzere  üç farklı iç mekân alternatifi ile yeni Citroën C3 son derece zengin  bir özelleştirm ve kişiselleştirme potansiyeli sunuyor. Markanın yeni  görsel imzası niteliğinde olan yeni Airbump® tasarımları modern ve  çekici bir görünümü beraberinde getiriyor. Daha çok üst segmentlerde  kullanıma sunulan yeni Gelişmiş Konfor koltuklar tamamen yeni bir araç  içi konfor deneyimi sunarken, 12 farklı sürüş destek sistemi, yedi inç  dokunmatik ekranı ve akıllı telefon ekran yansıtması için Connect Play  de dahil olmak üzere birçok internet bağlantılı hizmet gibi özellikler  günlük hayatı kolaylaştırıyor ve benzersiz bir sürüş deneyimini  beraberinde getiriyor. Yüksek verimlilik seviyesine sahip Euro 6  normuna uygun motor seçenekleriyle yeni Citroën C3, Haziran 2020  itibariyle satışa sunulacak.
    Satışa sunulduğu günden bu yana yaklaşık 4,5 milyon adet satan C3,
Aralık 2019 sonu itibariyle Citroën ürün gamının en çok satan modeli
Avrupa B segmentinin en çok satan ilk beş modelinden biri ve
Fransa'nın en çok satan üçüncü otomobili oldu. C3, benzersiz tasarımı,  renkli kişiliği ve Citroën konforu ile son derece rekabetçi bir  segmentte varlığını güçlendirmeye devam ediyor. 2016 yılında yollara  çıkan C3, tüm dünyada 750.000 kişi tarafından tercih edilerek büyük  bir başarıya imza attı. Diğerlerinden farklı olma misyonuyla yollara  çıkan yeni Citroën C3, hatchback segmentinin en çok kişiselleştirme  olanağı sunan ve en konforlu otomobili olarak öne çıkıyor.


    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.