BASIN BÜLTENİ-Vespa Elettrica, Motobike İstanbul'da görücüye çıktı
21/02/2020 18:11:04

    Motosiklet dünyasının moda markası Vespa, Motobike İstanbul  fuarına tamamen elektrikli modeli Vespa Elettrica ile hızlı başladı.
Markanın zamansız tasarımını teknolojiyle birleştirdiği modeli Vespa
Elettrica daha ilk günden fuarın ilgi odağı oldu. Sadece 4 saatte  tamamen şarj olabilen Vespa Elettrica,  tek şarjda 100 km yol kat  edebiliyor. Elektrikli Vespa, fuara özel avantajlı kredi  seçenekleriyle birlikte 51 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla satışa  sunuluyor.
    Motosiklet ve bisiklet sektörünün en kapsamlı etkinliği olan
Motobike İstanbul, kapılarını ziyaretçilere açtı. Motosiklet  dünyasının moda markası Vespa, fuarda altı yeni renk seçeneğiyle  birbirinden özel motosikletlerini sergilerken, markanın zamansız  tasarımını teknolojiyle birleştirdiği elektrikli modeli Vespa
Elettrica daha ilk günden fuarın ilgi odağı oldu. Anlık 4 kWs, sürekli  olarak 2 kWs güç ve 200 Nm tork üreten Vespa Elettrica, performans  anlamında geleneksel içten yanmalı motora sahip motosikletleri  aratmıyor. Sadece 4 saatte tamamen şarj olabilen Vespa Elettrica,  tek  şarjda 100 km yol kat edebiliyor. Vespa Elettrica, fuara özel  avantajlı kredi seçenekleriyle 51 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla  satışa sunuluyor.
    "Elektrikli motosikletler iyi bir ulaşım tercihi oluyor"
    Vespa Elettrica'nın tamamen elektrikli motoruyla çevreci olduğu  kadar, sürücülerine sessiz ve ekonomik bir ulaşım deneyimi sunduğunu  belirten Doğan Holding Otomotiv Grubu CEO'su Kağan Dağtekin, "Son  zamanlarda elektrikli otomobiller gibi elektrikli motosikletlere olan  talep de hızla artıyor. Bu noktada, elektrikli motosikletler gerek  sunduğu yeterli menzil gerekse hızlı şarj olabilme özellikleriyle iyi  bir ulaşım tercihi olmaya başladı. Vespa markasının en yenilikçi ve  teknolojik modellerinden Vespa Elettrica ise 70 yılı aşkın köklü  mirasına ait çizgileri korurken yenilikçi tasarımı ve renk   özellikleriyle dikkatleri çekiyor. Ayrıca, gürültü kirliliğine karşı  koyarak şehirleri daha sakin ve yaşanabilir hale getirmeye yardımcı  oluyor" dedi.    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.