BASIN BÜLTENİ-KIA, cazip fırsatlarla sunulan 3 ay ödeme ertelemeli kampanyasına devam ediyor
03/07/2020 18:10:22

    Anadolu Grubu şirketlerinden Çelik Motor’un markası KIA, cazip  fırsatlarla sunulan 3 ay ödeme ertelemeli kampanyasına devam ediyor.
    ‘Şimdi Al Ekim’de Öde’ kampanyası kapsamında, Sportage, XCeed,
Ceed ve Niro’da 70 bin TL’ye, Picanto’da 40 bin TL’ye 18 ay taksit ve  yüzde 0,69 faiz avantajı sunan KIA  Stonic ve Rio modellerini ise 50  bin TL’ye 18 ay yüzde 0,69 faiz fırsatıyla satışa sunuyor.
    KOBİ’lerin hayatını kolaylaştıran Bongo ise 40 bin TL’ye yüzde 0  faizle 12 ay taksit imkanı ile Bongo'lu olmak isteyenleri bekliyor.
     Temmuz ayına fırsatlarla başlayan KIA “Şimdi al 3 ay sonra öde”  kampanyasına devam ediyor. KIA’nın en çok tercih edilen modellerinin  yer aldığı kampanya çerçevesinde otomobil tutkunları yaza yeni bir  araç sahibi olarak girecek ve üç ay sonra ödeme fırsatından  yararlanabilecek.

    Yazın KIA’lı ol, ödemesi sonbaharda başlasın

    KIA’nın temmuz ayına özel olarak hazırladığı kampanya  çerçevesinde, geleneksel SUV modellerine yeni bir soluk getiren, daha  kompakt ve sportif çizgilere sahip XCeed, amiral gemisi Sportage,  modern tasarımı ve rekabetçi yakıt tüketimiyle fark yaratan Ceed ve
Hibrit SUV sınıfının en cazibeli tasarımına sahip Niro’da temmuz  sonuna kadar 70.000 TL’ye 18 ay boyunca % 0,69 faiz fırsatı sunuluyor.

    A segmentinde tasarımı, sınıfının üstünde iç hacmi, otomatik  şanzıman seçeneğiyle dikkat çeken Picanto 40 bin TL’ye 18 ay %0,69  B
SUV segmentinde fark yaratan tarzıyla Stonic ve dinamik tasarımı ve  boyutlarıyla sınıfının önde gelen araçlarından olan Rio 50 bin TL’ye
18 ay boyunca %0,69 faiz fırsatı ile yeni bir otomobil sahibi olmak  isteyenler için seçenekler arasında.
    Geniş ve uzun tasarımıyla yük taşımada KOBİ’lerin hayatını  kolaylaştıran Bongo ise, temmuz sonuna kadar 40 bin TL’ye 12 ay  boyunca yüzde 0 faizle yükünü hafifletmek isteyenleri KIA yetkili  satıcılarında bekliyor.

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.