BASIN BÜLTENİ-Paşabahçe Mağazaları, Kanyon'daki mağazalarını birleştirdi
18/09/2020 18:11:20

    Ürünleri ve mağaza konseptiyle müşterilerine her zaman en iyiyi en  güzel şekilde sunmak için çalışan Paşabahçe Mağazaları, Kanyon’daki  ‘Butik’ ve ‘Yaşam’ konseptli mağazalarını birleştirme kararı alarak
-2. katta bulunan Yaşam konseptli mağazasını genişletti. Böylece,
Kanyon’da tek mağaza ile hem Yaşam hem de Butik ürünleri ile  tüketicilerine hizmet verecek.
    İstanbul’un en gözde alışveriş ve yaşam merkezi olan Kanyon’da 
-2.katta yenilenen ve genişletilen Paşabahçe Mağazaları, yaklaşık 400  metrekarelik yeni mağazasında müşterilerini ağırlıyor.
    Ev ve yaşam alanları için binlerce fikir ve öneri sunan Paşabahçe
Mağazaları, ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptlerinin bir arada olduğu  mağazasında dekorasyon ürünlerinden, mutfak aksesuarlarına, el yapımı  özel üretim hediye seçeneklerinden günlük kullanabileceğiniz kupa ve  bardaklara kadar daha pek çok ürün ile her zevke ve bütçeye uygun  seçenekler sunuyor.
    Paşabahçe Mağazaları, yenileme ve mağaza birleştirme çalışmaları  sonrasında  yeni iç tasarımı ve görünümüyle Kanyon’da müşterilerine  keyifli vakit geçirebilecekleri bir deneyim sunuyor. Ev ve yaşama dair  binlerce fikir ve öneri için Kanyon’da -2. Katta yer alan Paşabahçe
Mağazaları’nı ve www.pasabahcemagazalari.com internet sitesini ziyaret  edebilirsiniz.    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.