BASIN BÜLTENİ-Brisa, Otopratik markalı yedek parça ürün gamını genişletti, yerli ve yeni ürünlerini pazara sundu
18/09/2020 18:11:22

    Brisa’nın hızlı bakım servisi markası Otopratik, aküden sonra  hava, polen, yağ ve yakıt filtreleri ile yeni yedek parça ürünlerini  pazara sundu.
    Brisa, Eylül ayı itibariyle Otopratik mağazalarında sunulmaya  başlanan yeni ürünler ile otomotiv satış sonrası hizmetler sektöründe  yerli üretimi desteklerken, uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir yedek  parça ihtiyaçları için sektörün güçlü bir çözüm ortağı oluyor.
    Türkiye lastik pazarı lideri Brisa’nın binek ve hafif ticari araç  bakımı üzerine uzmanlaşan, hızlı bakım servis zinciri Otopratik,  otomotiv satış sonrası hizmetler sektöründe güçlü bir çözüm ortağı  olmak üzere yedek parça alanında yeni yatırımlarda bulunuyor.
Otopratik, 2018 yılında akü ile başlattığı ürün gamını hava, polen,  yağ ve yakıt filtreleri ile genişleterek pazara sundu. Otopratik bu  atılımı ile sektörün yedek parça ihtiyacını Brisa güvencesi ile  sağlıyor ve yerli üretimi destekliyor.
    Brisa’nın lastiğin ötesinde hizmetler ile sadece pazar değil  yenilik lideri olduğunu da belirten Brisa Satıştan Sorumlu Genel Müdür
Yardımcısı Cenk Koçdor  “Otopratik mağaza zincirini, araç sahiplerinin  tek noktada binek ve hafif ticari araçları ile ilgili tüm  ihtiyaçlarına yanıt vermek amacıyla faaliyete almıştık. Değişen  ihtiyaçlar ve müşteri beklentileri doğrultusunda yıllar içinde
Otopratik markamıza yatırım yaparak sektörde çok güçlü bir oyuncu  olarak varlığını derinleştirdik. Yedek parça alanında ise aküden sonra  yeni yatırımlar ile ürün gamımızı genişleterek otomotiv satış sonrası  servis sektörüne tek noktada zengin bir hizmet çeşitliliği sunmaktan  mutluluk duyuyoruz. Hedefimiz sektörün tedarik ihtiyaçlarını tek  noktadan karşılayacakları güçlü bir çözüm ortağı olmak. Brisa’nın  köklü deneyimi ile bu alanda yatırımlarımıza, yerli üretimi  desteklemeye ve ekonomik değer oluşturmaya devam edeceğiz” dedi.
    Otopratik’in yeni yedek parça ürünleri, Türkiye çapında 67
Otopratik mağazasında satışa sunuldu. Sene sonunda ise tüm Türkiye’de  satışa sunulacak.    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.