ANALİZ-Haftalık Bülten(İş Bankası)
10/08/2020 14:47:27

    İş Bankası Tarafından Hazırlanan Hatfalık Analiz:
    "Geçtiğimiz hafta küresel piyasalar ABD ve Çin arasında artan  gerilime karşın, olumlu veri açıklamalarının etkisiyle genel olarak  yukarı yönlü bir seyir izledi.
    ABD ve Euro alanında Temmuz ayı PMI verileri ekonomik aktivitenin  imalatın yanı sıra hizmetler sektöründe de hareketlendiği sinyalini  verdi.
    Haftaya olumlu PMI ve beklentilerin altında gelen enflasyon  verisiyle başlayan yurt içinde finansal piyasalar olumsuz bir görünüm  sergiledi.
    TCMB ve BDDK piyasalardaki hareketliliğin ardından çeşitli  düzenlemelere gitti."

    Analizin tamamı için:

https://ekonomi.isbank.com.tr/tr/Sayfalar/haftalik-bulten.aspx

                           ******

    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı  sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri  tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer  alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize  uygun sonuçlar doğurmayabilir.

                           *******

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.