BASIN BÜLTENİ-Emlakjet, Bursaspor’a sponsor oldu
01/10/2020 18:12:24

    Emlakjet’ten Bursaspor’a yeşil-beyaz destek Yeni nesil emlak  sitesi Emlakjet, TFF 1. Lig ekiplerindenBursaspor ile sponsorluk  anlaşması imzaladı.
    Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Günal ve Emlakjet CEO’su
Tolga İdikat tarafından imzalanan sponsorluk anlaşması, şapkada logo  kullanım hakkının yanı sıra Timsah Arena ve Özlüce tesislerinde de  çeşitli tanıtım haklarını içeriyor.
    İmza töreninde konuşan Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Günal
"2020-2021 sezonu forma setlerimiz için iş birliklerimiz gerçekleşti.
Emlakjet firması ile de forma reklamlarımız kadar değerli bir alanda  logolarımızı buluşturduk, güçlerimizi birleştirdik. Futbolcularımızın  kullanacağı şapkalar için bir anlaşma gerçekleştirdik. Bursaspor  logosu gibi yeşil beyaz renklere sahip olan Emlakjet firması ile
'Yeşil Beyaz'a gönül verenler' diyerek çıktığımız bu yolun iki taraf  için de hayırlı olmasını dileyerek kendilerine kulübümüze göstermiş  oldukları ilgiden ve destekten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
    Emlakjet CEO’su Tolga İdikat da iddialı bir ekibe sponsor  olduklarını belirterek, “Emlak sektörünün olduğu gibi Türk futbolunun  da nabzını tutmak istedik. Bu nedenle tüm desteğimizle şampiyonluk  yolunda büyük şansı olduğuna inandığımız Bursaspor’un yanında yer  alıyoruz. Bu zirve yolculuğunda, Timsahlar’a eşlik etmekten son derece  mutluyuz. Yeşil-beyaz renklere gönül vermiş iki markanın sinerji  yaratarak bu yıl hedeflerini gerçekleştirmek için büyük güç  kazanacağını düşünüyoruz” diye konuştu.

    Emlakjet sağlam adımlarla zirveye ilerliyor

    Emlakjet’in son dönemde yenilikçi ürün ve hizmet geliştirmeye  ağırlık verdiğini vurgulayarak şunları söyledi: “Çatısı altında  faaliyet gösterdiğimiz iLab Holding’in gücü ve güvenini arkamıza  alarak, 10.000’e yakın üye emlak ofisimizdeki 20.000 üye emlak  danışmanımızın uzmanlığıyla emlak sektörünün nabzını tutuyoruz.
Kurulduğumuz günden bu yana geçen 14 yılda 500 bin ilan, aylık 7,5  milyon ziyaretçi ve ayda 40 milyon sayfa görüntülenme sayısı, Emlakjet  olarak sektörde yarattığımız farkın da en önemli göstergesi. Pandemi  döneminde kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi  sürekli geliştirmeye odaklandık. Üyelerimizle yalnızca çözüm ortağı  değil, büyük bir aile olduk. Şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki   hep birlikte sağlam adımlarla zirveye ilerliyoruz…”    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.