BASIN BÜLTENİ-Emirates, Business Traveller Middle East 2020 Ödülleri'nden, dört ödülle döndü
23/10/2020 18:11:48

    Emirates, Business Traveller Middle East 2020 Ödülleri'nde
Dünyanın En İyi Havayolu Seçilirken Dört Kategoride Daha Zirvede Yer
Aldı
    Emirates, Business Traveller Middle East 2020 Ödülleri'nden, üst  üste yedinci kez kazandığı "Dünyanın En İyi Havayolu" ödülü de dahil  olmak üzere, dört ödülle döndü. Emirates aynı zamanda "En İyi First
Class'a Sahip Havayolu", "En iyi Kabin Ekibine Sahip Havayolu" ve
"Orta Doğu'da En İyi Havalimanı Lounge'u" ödüllerine layık görüldü.
    Ödüller Emirates'in tüm seyahat sınıflarında hem havada hem de  yerde daha iyi ve daha güvenli bir yolculuk sunma konusunda  kararlılığını ortaya koyuyor. Ödüller aynı zamanda şirketin zorlu
COVID-19 salgını sırasında değişen tüketici beklentilerini hızla  karşılayarak, yolcularına sunduğu desteği de öne çıkarıyor. Emirates,  seyahat boyunca her bir temas noktasında sektöre öncülük eden sağlık  ve güvenlik tedbirleri alarak yolcu deneyimini yeniden tasarladı ve  seyahat güvencesi ve daha fazla esneklik sunarak uçak yolculuğuna olan  güveni tazelemek için çalışmalar yaptı.
    Emirates, yolcularına, evlerinden uzakta oldukları yolculukları  sırasında COVID-19 tanısı konması halinde, 150.000 EUR'ya kadar sağlık  masraflarının ve 14 gün boyunca günde 100 Eur'ya kadar karantina  masraflarının karşılanacağını bilerek daha güvenle seyahat etmelerine  için ücretsiz Covid-19 sigortası sunan ilk havayolu oldu ve bu alanda  öncü rol oynadı.
    Emirates, yolculuğun her adımında yolcularının, çalışanlarının ve  topluluklarının bakım, sağlık ve güvenliğine öncelik vermek için  hiçbir çabadan sakınmadı. Gelişmiş biyolojik güvenlik tedbirleri  arasında, ücretsiz hijyen kitleri, check-in masalarında ve gişelerde  koruyucu bariyerler, kabin ekibi ve yolcuyla yüz yüze pozisyonlardaki  havalimanı çalışanları için kişisel koruyucu ekipman ve yeni güvenlik  protokolleri ve uçuş sırasında 45 dakikada bir uçak tuvaletlerinin sık  aralıklarla temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi gibi artırılmış uçak  temizlik prosedürleri başta olmak üzere daha pek çok tedbir yer alıyor.
    Emirates en son olarak tüm bio güvenlik önlemlerini düzenli olarak  gözden geçirmektedir. İlave sağlık ve güvenlik tedbirlerinin kapsamlı  bir incelemesi ve uygulanması sonrasında, Emirates bu hafta Onboard
Lounge ve Shower Spa gibi ikonik A380 ürünlerini ve seçili Boeing 777  uçaklarında Business Class ve First Class'taki sosyal alanları yeniden  tanıttı. Değiştirilmiş hizmetler ile, yolcular yeniden Emirates'in  imza niteliğindeki uçak içi ürün ve hizmetlerinin keyfini  çıkarabilecekler.
    Emirates'in First Class’ı, özel süitler, uçak içi Shower Spa,
Onboard Lounge ve sektörde bir ilk niteliğinde olan diğer birçok  hizmet gibi ürün yenilikleri için bir vitrin oldu ve böylece uçuş  deneyimini yepyeni seviyelere çıkarmaktadır. Hizmette geçici  değişiklikler yapılmıştı ancak imza niteliğindeki pek çok ürün ve  hizmetin yeniden kullanıma sunulmasıyla, First Class seyahat etmek  eşsiz bir deneyim olmayı sürdürüyor.
    Emirates'in premium yolcuları Dubai'deki Yolcu Salonu B'de yer  alan Business Class lounge'undan faydalanabilecek. Güvenlik ve hijyen  tedbirlerinin uygulandığı DXB'deki lounge alanı, tam kapsamlı yemek ve  içecek hizmetleri, sessiz alanlar ve daha birçok deneyimi salgın  öncesindeki ünlü hizmetlerini kademeli olarak yeniden sunarak,
Emirates'in premium yolcularına rahatlamaları için mükemmel bir liman  sunuyor.
    Business Traveller Middle East 2020 Ödülleri, sanal olarak takdim  edilirken, etkinliğe sektörden bölge çapında yüzlerce profesyonel  katıldı. Ödüller, derginin editoryal ekibinin yanı sıra seyahat  uzmanlarından oluşan bir panel tarafından değerlendiriliyor.    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.