TEKRAR-FOREKS VİDEO ANALİZ-Petrol ve Kıymetli Metallerde Nasıl Bir Seyir İzlenir?(Emtia Piyasaları Uzmanı Zafer Ergezen)
23/11/2020 18:18:03

    Emtia Piyasaları Uzmanı Zafer Ergezen, emtia piyasalarında etkili  olan gündem maddeleri ile petrol, altın, gümüş, platin ve paladyum  fiyatlarına ilişkin temel ve teknik değerlendirmelerini Foreks YouTube  kanalına aktardı. Foreks Haber ile ekonomistler ve piyasa uzmanlarının  yorumlarını izlemek için kanalımıza abone olun.
    Video Analiz İçin:
    " https://youtu.be/F0v0h9n-UQ0 "

                           *******

    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı  sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri  tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer  alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize  uygun sonuçlar doğurmayabilir.

                           *******

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.