BASIN BÜLTENİ-TP Vision 2020'de TV ve Sound Ürünleriyle Tüm Avrupa Pazarlarında Rekor Kırdı
02/12/2020 18:11:09

    Philips TV & Sound'ın Avrupa'daki marka lisans ortağı TP Vision,  şirketin 2020 yılında yüksek performanslı TV serisi, yeni çıkardığı  ses ürünlerinin satışı, medyada yer alışı ve kullanıcı dönüşleri  açısından olağanüstü bir yıl geçirdiğini açıkladı.
    Herkesin yaşam tarzına önemli değişiklikler getiren 2020, evlerde  daha çok vakit geçirilmesine neden oldu. Kullanıcılar, evlerinde  bulunan TV modellerini ve ses sistemlerini iyileştirmek ve yenilemek  amacıyla üst modellerini satın aldı.
    Philips TV & Sound ürünleri açısından başarılı geçen 2020 yılı  markaya aşağıdaki ödülleri kazandırdı.
    Philips TV & Sound ürünleri içinde bulunduğumuz yıl boyunca Avrupa  medyası tarafından 130'dan fazla ödül almaya hak kazandı. Philips OLED
TV'ler 86, Philips Sound ürünleriyse 2020 yılı boyunca 46 adet ödül  kazandı.
    Bowers & Wilkins ile hali hazırda devam eden başarılı ortaklık  uzatıldı.
    Ambilight  olağanüstü özellikleriyle göze çarpmaya devam etti ve  pazarda izleyici deneyimi tatminini yükselten bir özellik olması  anlamında liderliği kaptırmadı.
    Philips Sound'un premium Fidelio markası, Fidelio X3 kulaklıkların  piyasaya çıkmasıyla yeniden tanıtıldı.
    Philips'in PH805 model gürültü önleyici kulaklıkları, ulaştığı  başarılı satış rakamlarıyla beraber kullanıcılarından olumlu yorumlar  aldı.
    Markanın ana özelliklerinden biri olan 'En iyi Avrupa Tasarımı'  özelliği yıl boyunca TP Vision'a 7 tasarım ödülü kazandırdı.
    TP Vision  Philips TV'nin her geçen gün popülerliği artan 'The
One/Performans Serisi' ürünlerine 'The One Philips Soundbar'larını da  ekleyerek kullanıcısının evlerini sinema salonuna çevirdi.
    Son üç yıldır en hızlı büyüyen, karlı ve yenilikçi TV  markalarından biri olan Philips TV  2020'de de Philips OLED ve
Performans Serisi TV modelleriyle popülerliğini artırarak başarılı bir  sene geçirdi.
    Philips'in 2020 model OLED TV'lerinde bulunan yapay zeka  teknolojisi ve PQ görüntü kalitesinde referans gösterilmesiyle,  serinin OLED805 ve OLED+935 model TV'leri Avrupa Medyası tarafından 86  adet ödül almaya hak kazandı.
    OLED805 modeli, '2020-2021 Yılında Alınabilecek En İyi OLED
Televizyon ve EISA Ödül'ünü almaya hak kazandı. OLED+935 model ise
'2020-2021 En İyi Ev Sineması Televizyonu' EISA Ödülü'nü aldı.
    Philips TV satışları  başarılı ses mühendisliği markası
Bowers&Wilkins ile hali hazırda devam eden işbirliğinin uzatılmasıyla
B&W hoparlörlere sahip modeller, 2020 yılında bir önceki senenin iki  katına çıkarak rakamlara ulaştı.
    Yalnızca Philips TV'lerde bulunan ambilight aydınlatma, 2020  yılında da kullanıcılarının en beğendiği özellik olmaya devam ediyor.
Yeni TV'lerdeki geliştirilmiş, 4 taraflı ambilight aydınlatma  sayesinde televizyon izlemek sürükleyici ve keyifli bir deneyime  dönüşüyor.
    OLED TV'lere ek olarak, Philips Performans Serisi TV'ler de içinde  bulunduğumuz yılda satış rekorları kırdı. Philips TV'nin 'The ONE'  olarak adlandırdığı Performans Serisi televizyonları kullanıcısına en  yüksek kalitede görüntü ve sesi ulaşılabilir fiyatta sunuyor.
Satışlar, Performans Serisi'nin Philips TV ailesine katılmasıyla son  iki yılda iki katına çıktı. Aileye Performans Serisi Soundbar'ların da  eklenmesiyle 'Ev Sineması' tecrübesi tamamlandı.
    TP Vision, 2020 yılında PH805 model aktif gürültü önleyicili  kulaklıkarını da tanıttı. Üstün performanslı kulaklıklar tasarım ve  fiyat anlamında da kullanıcılara hitap ediyor.
    2020 boyunca Philips Sound ürünleri 46 ödül kazananarak yeniden  doğdu. Fidelio serisinin yeniden tanıtılmasıyla ikonik Fidelio X3  kulaklıkları, yakında piyasaya çıkacak olan Fidelio L3 kulaklıklar  takip edecek. Sound serisinde ayrıca B95 ve B97 model üstün  performanslı soundbarlar da bulunuyor.
    TP Vision  tüm ürünlerinde taahhüt ettiği En iyi Avrupa Dizaynı,  el işçiliği tasarım detayları, en kaliteli malzeme kullanımı sayesinde
OLED855 TV, Fidelio X3, Fidelio L3 kulaklıklar ve T8505 kablosuz  kulaklıklarıyla 7 tane Red Dot Dizayn Ödülü almaya hak kazandı.


    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.