BASIN BÜLTENİ-Kale, evlerde değişim rüzgarı başlatan kampanya düzenledi
02/12/2020 18:11:14

    Yenilenmeye ve değişime en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde,
Kale “Kale ile evlerde değişim rüzgarı” sloganıyla, yüzde 45'e varan  indirimlerin yer aldığı değişim kampanyasını başlattı.
    Estetik tasarımları ve hayatı kolaylaştıran fonksiyonel çözümleri  ile mekanları yaşatan Kale, evlerini yenilemek isteyen tüketicileri  sevindirecek değişim kampanyasını duyurdu. 31 Aralık’a kadar devam  edecek kampanyada, Kale’nin her biri geniş ürün yelpazesine sahip
Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo, EdilgresEdilcuoghi markalı  ürünleri yüzde 45’e varan indirimler ve uygun ödeme seçenekleriyle  tüketiciyle buluşacak.
    Markalarının kalitesini, bütünsel çözümlerle birleştiren Kale’nin,  farklı stillere hitap eden ve yaşam alanlarına anlam katan ürünlerin  yer aldığı değişim rüzgarında  birbirinden şık seramikler, hayatı  kolaylaştıran banyo mobilyaları, tasarruflu armatürler, hijyenik  klozet ve lavabolar, Kale satış noktalarında tüketicinin beğenisine  sunuluyor.
    Sizde yeni yıla değişim ile girmek, estetik ve konforu bir araya  getirerek evinizde en son trendleri yakalamak istiyorsanız, Kale’nin  büyük değişim kampanyasından faydalanmak için, en yakın Kale satış  noktalarını ziyaret edebilir, mekanı yaşatan ürünler ve en uygun  çözümler ile tanışabilirsiniz.
    16 Kasım – 31 Aralık 2020 tarihleri arasındaki alışverişlerde  geçerli kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere kale.com.tr adresinden  veya 0850 800 5253 numaralı Kale Müşteri İletişim Merkezi’nden  ulaşabilirsiniz.
    *Kampanya sadece nihai tüketiciler tarafından yapılacak perakende  alımlarda geçerli olup, toplu alımlarda geçerli değildir.    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.