FİNANS

BASIN BÜLTENİ-MultiGift, Anneler Günü için alternatif hediye seçeneği sunuyor
04/05/2021 18:12:11

Yeni nesil finansal teknoloji grubu Multinet Up, Türkiye’nin ilk  kurumsal hediye ve sosyal yardım kartı MultiGift ile Anneler Günü’nde  de çalışanlarını mutlu etmek isteyen firmaların yanında.

MultiGift: Çalışanlarına Anneler Günü hediyesi vermek isteyen kurumlar  için en avantajlı çözüm

Yeni nesil finansal teknoloji grubu Multinet Up, Türkiye’nin ilk  kurumsal hediye ve sosyal yardım kartı MultiGift ile Anneler Günü’nde  de çalışanlarını mutlu etmek isteyen firmaların yanında.

Yeni nesil finansal teknoloji grubu Multinet Up, çalışanların ve  kurumların ihtiyacına göre özelleştirilebilir kurumsal hediye ve  sosyal yardım kartı MultiGift ile kurumsal hediyelerde en avantajlı  çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Doğum günü, evlilik, satış  motivasyon, yılbaşı hediyelerinde  kıdem ödüllerinde ve sosyal yardım  uygulamalarında tercih edilen MultiGift  Anneler Günü’nde de en  avantajlı kurumsal hediye olarak ön plana çıkıyor.

Anneler Günü’nde çalışanlarını mutlu etmek isteyen firmalar,  çalışanlarına ister MultiGift hediye kartı ister tamamen online bir  şekilde ulaştırabilecekleri dijital kod gönderiyor. Çalışanlar ise  giyimden ayakkabıya, teknoloji ürünlerinden mutfak aletlerine,  mobilyadan ev tekstiline kadar onlarca farklı kategoride kendileri  veya sevdikleri için diledikleri hediyeleri seçiyor.

Annelerine, eşlerine veya anneleri kadar çok sevdiklerine özel hediye  almak isteyenler için sınırsız seçme özgürlüğü sunan MultiGift,
Türkiye’nin 81 ilinde 20 bin noktada geçerli. Kurumlara, çalışan  sayısı fark etmeksizin tek fatura ile operasyonel kolaylık ve yüzde
39’a varan vergi tasarrufu sunan MultiGift’in dijital kod alternatifi  ile kullanıcılar, Trendyol ve birçok platformda online alışverişin  keyfini çıkarıyor.    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey