FİNANS

BASIN BÜLTENİ-Decathlon, artık kullanmadığınız spor ürünlerinize 'İkinci Şans' veriyor
11/06/2021 18:14:08

Kullanmadığınız  spor ürünlerinizi, hangi marka olursa olsun,
Decathlon 2. Şans mobil uygulaması üzerinden başka bir sporsevere  satıp yeniden kullanıma kazandırabilirsiniz!

İhtiyacımız olandan daha fazlasını satın alıyor ve kullanmıyoruz,   tamir edilebilecek ürünleri çöpe atıyor, artık kullanmadığımız ancak  başkası tarafından kullanılabilecek ürünlerin dolaplarda eskimesine  izin veriyoruz. Sporcu olmanın, çevreye karşı duyarlı olmayı  beraberinde getirdiği düşüncesinden ilham alan Decathlon, 'Doğa  olmadan spor olmaz' diyerek, markadan bağımsız, artık kullanılmayan  spor ürünlerine ikinci bir şans tanıyan 2. Şans uygulamasını hayata  geçirdi. 

Türkiye'de 40 mağazasıyla hizmet veren, Avrupa'nın en büyük spor  perakende zinciri Decathlon sürdürülebilirlikle ilgili projelerine  hızla devam ediyor. Decathlon'un yeni hayata geçirdiği, çevre ve bütçe  dostu 2. Şans uygulamasının amacı daha az tüketmek, tekrar kullanmak,  tüketime kazandırmak! Döngüsel ekonomiye değerli bir katkı sağlamayı  hedefleyen bu uygulama, ikinci el her marka spor ürününü al-sat imkanı  sunuyor.  Decathlon marka olsun veya olmasın, kullanmadığınız her spor  ürününü  Decathlon 2. şans mobil uygulaması üzerinden başka bir  sporsevere satabiliyor, yeniden kullanıma kazandırabiliyorsunuz!
Böylelikle evlerimizin bir köşesinde biriken, artık kullanmadığımız  ürünleri atmak yerine tekrar kullanılabilmesini sağlamak ve yalnızca  ihtiyacımız kadar tüketmek mümkün!

B'twin marka çocuk bisikletlerinizi de yeniden kullanıma  kazandırabilirsiniz!

Ömür boyu garantili B'twin bisikletler, çocuğunuza artık küçük geliyor  olsa da başka bir çocuk tarafından kullanılabilir. Küçülen çocuk  bisikletlerini Decathlon sizden satın alıyor, yeniden kullanıma  kazandırıyor.

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey