FİNANS

BASIN BÜLTENİ-Michelin’in 31 Temmuz’a kadar devam eden yaz kampanyasına ile avantaj yaratıyor
11/06/2021 18:14:20

Dünyanın en büyük lastik üreticisi Michelin’in 31 Temmuz’a kadar devam  eden yaz kampanyasına ek olarak lastiklerini michelin.com.tr üzerinden  alan kullanıcılara 500 TL’ye varan araç bakım ve servis fırsatının  yanı sıra 4 adet 18 jant ve üzeri lastik alımlarında ek 200 TL indirim  imkanı sunuluyor.

Lastik sektöründe “uzun ömürlü performans’’ stratejisiyle ilk  kilometreden son kilometreye kadar yüksek performans sunan  teknolojiler tasarlayan Michelin’in, kullanıcıları memnun eden yaz  kampanyası ek indirim fırsatlarıyla devam ediyor. Michelin’den tek  seferde dört adet binek, 4x4 veya hafif ticari araç için seçili yaz  lastiklerinden alan kullanıcılar, 500 TL’ye varan araç bakım ve servis  fırsatının yanı sıra michelin.com.tr üzerinden yapacakları 4 adet 18  jant ve üzeri lastik alımlarında servis fırsatının yanı sıra ek olarak
200 TL de indirim imkanından Haziran sonuna kadar yararlanabilecek. Bu  ek indirim için kullanıcıların  michelin.com.tr üzerinden online  lastik alımı sırasında “MICHELIN200” kupon kodunu girmesi yeterli  olacak.

Kampanya kapsamında, 31 Temmuz’a kadar 15 jant Michelin yaz lastiği  satın alan müşteriler 250 TL’lik araç bakım ve servis indiriminden  yararlanırken, 16 jant binek ve SUV grubu Michelin marka yaz lastiği  satın alımlarında 350 TL, 16 jant LTT grubu yaz ve Michelin
CrossClimate ile 17 jant ve üzeri Michelin yaz lastiği satın  alımlarında 450 TL, 17 jant ve üzeri Michelin CrossClimate lastiği  alımlarında ise 500 TL değerindeki indirimden faydalanmış olacak. Bu  kampanyaya ek olarak  michelin.com.tr adresi üzerinden 4 adet 18 jant  ve üzeri lastik satın alımlarında ise “MICHELN200” kupon kodunu giren  kullanıcılar, Haziran sonuna kadar ilave 200 TL ek indirim fırsatından  yararlanacak.

Lastik ve araç bakım hizmetlerinde büyük fırsat

Michelin yetkili satıcıları, Euromaster servis noktaları ve ayrıca  michelin.com.tr üzerinden tek seferde dört adet Michelin lastik satın  alan sürücüler, rot-balans ayarı, lastik montajı, lastik oteli,  nitrojen gibi lastik servis hizmetlerinin yanı sıra motor yağı ve  filtre değişimi, fren sistemi bakımı, silecek değişimi, akü değişimi,  ön takım onarımı, klima gazı dolumu ve ilave lastik garantisi, cam  tamiri gibi araç bakım hizmetleri için 500 TL’ye varan servis  indiriminden faydalanabilecek.


    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey