FİNANS

TEKRAR-FOREKS VİDEO ANALİZ-2.Çeyrek Bilançolarında Öne Çıkan Sektör ve Hisseler(Tuncay Turşucu Araştırma Kurucu Ortağı Tuncay Turşucu)
29/07/2021 17:31:16

Tuncay Turşucu Araştırma Danışmanlık Kurucu Ortağı Tuncay Turşucu,  hisse ve sektör bazında açıklanan ve açıklanması beklenen 2021 yılı
2.çeyrek bilançolarına ilişkin beklenti ve değerlendirmelerini Foreks
Haber Youtube kanalı ile paylaştı. Foreks Haber ile ekonomistler ve  piyasa uzmanlarının yorumlarını izlemek için kanalımıza abone olun.

Video Analiz İçin:

" https://youtu.be/yf0XwFL7Ajs

                           *******

    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı  sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri  tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer  alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize  uygun sonuçlar doğurmayabilir.

                           *******

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey