FİNANS

BASIN BÜLTENİ-Buderus Star Club üyelerine Ağustos’ta da avantajlı fırsatlar sunuyor
29/07/2021 18:10:55

Buderus Star Club, 1-31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek  kat puan kampanyasıyla iş ortaklarına kazandırmaya devam ediyor. Tüm
Türkiye’de devreye alımı gerçekleştirilecek Logamax plus GB122i,
Logamax plus GB022i ve Logamax plus GB062 model kombilerde geçerli  olacak kampanya ile Buderus Star Club üyeleri 3 kat puan kazanma  fırsatı yakalıyor. Kampanya ile Buderus Star Club hem üyelerinin  uzmanlıklarını geliştirmelerine katkı sağlıyor hem de kolayca toplanan  puanlarla üyelerine çeşitli hediyeler sunuyor. Üyeler topladıkları  puanlar karşılığında zengin hediye kataloğundan istediklerini  seçebiliyorlar.

Buderus’un uzmanlar için yarattığı ayrıcalıklı bir dünya: Buderus Star
Club

Buderus Star Club  sektördeki uzmanlara satış ve montaj yaptıkça star  puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik  seyahatleri ve iş geliştirmeye yönelik pek çok imkan sunan bir  program. Buderus yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt  bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet  kalitesinin artırılması hedefleniyor. Buderus Star Club üyelere birçok  avantaj ve ayrıcalık sağlamanın yanında, profesyonelliklerini  geliştiren ve destekleyen bir konsept sunuyor.



    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey