FİNANS

BASIN BÜLTENİ-Boyner, yeni nesil mağaza yatırımlarına İzmir İstinye Park ile devam ediyor
22/10/2021 18:12:17

Sürdürülebilirlik, sanat, teknoloji, spor ve deneyim odaklı yeni nesil  mağazacılık konseptiyle Türkiye’nin yaşam tarzı markası olmayı  hedefleyen Boyner, önemli ve büyük projelere yatırım yaparak büyümeye,  müşterilerinin her an yanında olmaya devam ediyor. Türkiye genelinde
36 ilde mağazası bulunan Boyner, İzmir’de 11. Türkiye genelinde ise
98. mağazasını yeni nesil mağaza konseptiyle İzmir İstinye Park AVM’de  açtı. Boyner’in ilk olarak Boyner Cadde ile hayat geçirdiği yeni nesil  mağaza konsepti sıcak, samimi, akışkan bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Yeni nesil mağaza konseptiyle perakende sektörüne yepyeni bir bakış  açısı getiren Boyner, mağaza yatırımlarına devam ediyor. Son  mağazasını İzmir’in önemli alışveriş merkezi projesi İstinye Park’ta  açan Boyner, zamanın ruhuna uygun, sıcak, samimi bir ortam, konforlu  bir alışveriş ve yaşam deneyimi vadediyor.

Boyner Büyük Mağazacılık CEO’su Eren Çamurdan: “Boyner Cadde’nin  ardından deneyim odaklı yeni nesil mağaza konseptimizi İzmir’e  taşımaktan çok mutluyuz.”

Boyner Büyük Mağazacılık CEO’su Eren Çamurdan İzmir İstinye Park
AVM’de açılan Boyner mağazası ile ilgili şunları şöyledi: “Mağaza  yatırımlarımızla geleceğin deneyim mağazacılığını bugüne getiriyoruz.
Eylül ayı başında Bağdat Caddesi’nde açtığımız Boyner Cadde bu  mağazacılık konseptimizin ilk örneği oldu. Sürdürülebilirlik, sanat,  teknoloji, spor odağıyla sadece alışveriş değil bir yaşam deneyimi  sunan mağazamızın perakende sektörü için bir milat olduğunu  düşünüyoruz. Boyner Cadde’nin kısa sürede gördüğü yoğun ilgi bize  doğru yolda olduğumuzu gösterdi. İzmir İstinye Park’ta açtığımız  mağazamızı da bu konsept ile hayata geçirerek etki alanını genişletmek  istedik. Mağazamızı ayrıştıran özellikleri söylemem gerekirse  müşteri  ile birebir iletişim kuran bir mağaza. Tatlı bir merak uyandırıyor,  misafirlerimize ev konforu yaşatıyor. Samimi, düşünceli, özgün aynı  zamanda yaşayan, sürekli gelişen bir mağaza. Dinamik ve enerjik  yönümüzü de çok güzel yansıtıyor. 2022 yılında odağımızda mevcut  mağazalarımızın yeni mağazacılık konseptimizde yenilenmesi var. Mevcut
20 mağazamızı yenilerken bu konseptte 4 yeni mağaza açma planımız  bulunuyor. Deneyim odaklı yeni nesil mağaza konseptimizi İzmir’e  taşımaktan da çok mutluyuz.”

Yepyeni, akışkan bir mağaza deneyimi

Boyner Cadde ile başlayan yeni nesil mağazacılık konseptinde  tasarlanan mağazada graffiti detayları, sanat enstalasyonlarının  sergilendiği dev ekranlar ve farklı deneyim alanları yer alıyor. 
Samimi, sıcak, dinamik bir ortam sunan mağaza özel marka karması ve  ürün seçkisi ile üst düzey bir alışveriş keyfi yaşatıyor. 2 kata  yayılan 3 bin 500 bin metrekarelik Boyner İzmir İstinye Park  mağazasında kadın, erkek giyim, ayakkabı-çanta, aktif spor, outdoor,  kozmetik, aksesuar kategorilerinden yüzlerce marka ve binlerce ürün  yer alıyor. Outdoor markalarından geniş bir seçki sunan mağazada bu  kategorideki ürünlerin performansını deneyimleyebilmek için -20  dereceye kadar soğuyabilen bir oda da bulunuyor.

Dünyaca ünlü markaların özel koleksiyonlarını ve Türkiye’nin en  sevilen ve güçlü markalarından oluşan zengin seçenekleri bir arada  sunan Boyner, müşterilerine eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşatmaya  devam ediyor.

İzmir İstinye Park mağazasıyla Türkiye genelinde 98. mağazasını açan
Boyner, yeni nesil mağazacılık konsepti ile hayatın içinden bir  alışveriş deneyimi sunmaya devam edecek.

 

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 

Kredi Hesaplama