FİNANS

BASIN BÜLTENİ-Paşabahçe Mağazaları ikinci deneyim mağazasını İzmir'de açtı
22/10/2021 18:12:19

Ev ve yaşam alanları için sunduğu binlerce fikir ve öneri ile hayatı  güzelleştiren Paşabahçe Mağazaları, Türkiye’deki mağazacılık  anlayışına yepyeni bir soluk getiren deneyim mağazası konseptini
İzmir’e de taşıdı. Paşabahçe Mağazaları, ilgi çekici yaşam alanları ve  şık tasarımıyla alışveriş keyfine keyif katan ikinci deneyim  mağazasını İstanbul’dan sonra  İstinyePark İzmir’de müşterileriyle  buluşturdu. Paşabahçe Mağazaları’nın bu yeni deneyim mağazası,  sürükleyici tasarımı, ilham veren trend alanları ve özgün tasarımlı  koleksiyon ürünleri ile öne çıkıyor.

Teknolojiyle şekillenen bir dünyada, Paşabahçe Mağazaları’nın  müşterilerine farklı bir alışveriş deneyimi yaşatmak için yeni  konseptler üzerinde çalıştığını belirten Paşabahçe Mağazaları Genel
Müdürü Esra Tokel, “Yaklaşık 1.5 yıl önce tüm dünyayı etkisi altına  alan küresel salgın nedeniyle son yüzyılın en olağanüstü günlerini  yaşadık. Hepimiz bu süreci çoğunlukla evde kalarak geçirdik. Şimdi ise  normalleşme süreci ile birlikte değişen yaşam koşullarına adapte  olmaya, yeni normale alışmaya çalışıyoruz. Tüm dünyada pandeminin  verdiği endişe ortamı hakim iken ve pek çok mağaza kapanırken, biz  hedeflerimizin takipçisi olduk. Müşterilerimizin mağazalarımızda  hijyen ve sosyal mesafe ihtiyaçlarını en iyi şekilde  giderebileceğimiz, daha izole bir ortamda alışveriş yapmalarına imkan  sunacak, aynı zamanda keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak yeni  konseptler üzerinde çalıştık. Müşterilerimizin alışveriş serüvenini  farklı deneyimlerle geliştirecek, daha keyifli konseptler üzerine  düşünmeye başladık. Ardından da 2 önemli mağaza yatırımını bu yıl  içerisinde hayata geçirdik” dedi.

Paşabahçe Mağazaları’nın ilk deneyim mağazasını Şubat ayında İstanbul
Erenköy’de açtığını hatırlatan Esra Tokel, şöyle devam etti:  “Müşterilerimizden gelen olumlu tepkiler bizi cesaretlendirdi ve şimdi  de İstinyePark İzmir’de ikinci deneyim mağazamızı müşterilerilerimizle  buluşturduk. Böylece İzmir’deki toplam mağaza sayımız 5’e ulaştı.
Mağazamızda müşterilerimizin ürünleri deneyimlerken aynı zamanda hoşça  vakit geçirmelerini sağlayacak yaşam alanları da oluşturduk. Paşabahçe
Mağazaları deneyim mağazası konseptini farklı mağaza yatırımlarıyla da  planlı ve kontrollü bir şekilde yaygınlaştırmayı planlıyoruz.”

Kurumsal Müşterilere Özel Hizmetler…

700 metrekarelik alana kurulu İstinyePark İzmir mağazasında, Butik,
Cam, Cam Dışı ve Yaşam ürünlerinden oluşan 6 bine yakın ürün yer  alıyor. Ege Bölgesi’nin alışveriş, yeme içme ve eğlence merkezinin  adresi olacak İstinyePark İzmir’in -1’nci katında yer alan yepyeni  deneyim mağazası Paşabahçe Mağazaları’nın İzmir’deki ilk deneyim  mağazası olacak.

İstinyePark İzmir mağazasında kurumsal müşteriler için de bir çok  farklı deneyim sunulacak. B2B dijital ekran sayesinde, kurumsal  müşteriler kendi işletmelerinin tüm ihtiyaçlarını seçecekleri adrese  teslim olacak online sipariş edebilecek ve isterlerse seçtikleri  ürünler özelinde kurumsal satışlar ekibinden fiyat teklifi talebinde  de  bulunabilecek. Kurumsal müşteriler ayırıca, alışveriş süreci  tamamlanana kadar CaBaRe (Cafe, Bar, Restoran) ürün grubu alanında  ağırlanarak daha keyifli bir alışveriş deneyimi yaşama fırsatı da  bulacak. 

İzmir’deki ilk deneyim mağazası ile ziyaretçilerine “Hayat En Güzel
Hediye” dedirtecek olan Paşabahçe Mağazaları  haftanın her günü
10:00-22:00 saatleri arasında müşterilerini yeniliklere açılan keyifli  bir alışveriş ortamına davet ediyor.    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 

Kredi Hesaplama