FİNANS

METEOROLOJİ-Karadeniz ve Akdeniz'de fırtına bekleniyor
17/01/2022 13:23:10

Karadeniz ve Akdeniz'de fırtına bekleniyor.

Batı Karadeniz’de rüzgarın, batı ve kuzeybatıdan, bugün (Pazartesi) akşam saatlerinden sonra ve yarın (Salı) sabah saatlerine kadar doğusu güneybatıdan 6 ila 8 kuvvetinde (50-75 km/sa) fırtına şeklinde eseceği tahmin edilmektedir. Fırtınanın, yarın (Salı) öğle saatlerinde batısında, akşam saatlerinde doğusunda etkisini kaybedeceği beklenmektedir.

Doğu Karadeniz’de rüzgarın, yarın (Salı) öğle saatlerinden itibaren batısında batı ve kuzeybatı yönlerden 6 ila 8 kuvvetinde (50-75 km/sa) fırtına şeklinde eseceği tahmin edilmektedir. Fırtınanın, yarın (Salı) akşam saatlerinden sonra etkisini kaybedeceği beklenmektedir.

Batı Akdeniz’de rüzgarın, yarın (Salı) öğle saatlerinde açıkları batı ve güneybatıdan, akşam saatlerinden itibaren genelinde kuzey ve kuzeybatıdan 6 ila 8 kuvvetinde (50-75 km/sa) fırtına, yer yer 9 kuvvetinde (90 km/sa) kuvvetli fırtına şeklinde eseceği tahmin edilmektedir. Fırtınanın, Çarşamba günü (19.01.2022) akşam saatlerinden sonra etkisini kaybedeceği beklenmektedir.

Doğu Akdeniz’de rüzgarın, yarın (Salı) öğle saatlerinden sonra açıkları güney ve güneybatıdan, akşam saatlerinden sonra batısı kuzeybatıdan, Çarşamba günü (19.01.2022) sabah saatlerinden itibaren doğusu kuzeydoğudan 6 ila 8 kuvvetinde (50-75 km/sa) fırtına, yer yer 9 kuvvetinde (90 km/sa) kuvvetli fırtına şeklinde eseceği tahmin edilmektedir. Fırtınanın, Perşembe günü (20.01.2022) öğle saatlerinde etkisini kaybedeceği beklenmektedir.


Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://www.metalsmarket.net
https://www.montelnews.com/tr
http://twitter.com/ForeksTurkey

Kredi Hesaplama