FİNANS

TEKRAR-FOREKSHABER VİDEO ANALİZ-4.Çeyrek Bilanço Beklentileri(Tuncay Turşucu Araştırma Danışmanlık Kurucusu Tuncay Turşucu)
21/01/2022 18:20:00

Tuncay Turşucu Araştırma Danışmanlık Kurucusu Tuncay Turşucu, Borsa İstanbul'da 4.çeyrek bilanço dönemi öncesinde hangi sektör ve şirketlerin öne çıkacağı sorusunu ForeksHaber Youtube kanalı için yanıtladı. ForeksHaber ile ekonomistler ve piyasa uzmanlarının yorumlarını izlemek için kanalımıza abone olun.

Video analiz için:

" https://youtu.be/cd84Rg8a9WA "


Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://www.metalsmarket.net
https://www.montelnews.com/tr
http://twitter.com/ForeksTurkey

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Kredi Hesaplama