FİNANS

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN
Özet Bilgi
DÖNÜŞÜM
İlgili Şirketler
KONTR, KSTUR, MGROS, OZGYO, UMPAS
Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.
Borsa Kodu
Sıra No
Satışa Konu Pay Unvanı
Grubu
Yatırımcının Adı-Soyadı Unvanı
Nominal Tutar (TL)*
TAS İşlemi **
Satış Kısıtı **
Pay Satış Bilgi Formu ***
KONTR
1
KONTROLMATİK TEKNOLOJİ ENERJİ VE MÜHENDİSLİK A.Ş.
E
ORHAN SÖNMEZSOY
58,000
KSTUR
2
KUŞTUR KUŞADASI TURİZM ENDÜSTRİSİ A.Ş.
E
FİLİZ SARISOY
615,990
MGROS
3
MİGROS TİCARET A.Ş.
E
UMUT ÇALIŞ
2,284
OZGYO
4
ÖZDERİCİ GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
E
MEHMET ONUR ŞENGEL
100.000,000
UMPAS
5
UMPAŞ HOLDİNG A.Ş
E
FEHMİ YÜKSEL
3.535,000
UMPAS
6
UMPAŞ HOLDİNG A.Ş
E
MEHMET USLU
3.290,000
(*) Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır.
(**) İlgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır. Borsa tarafından satış işleminin Toptan Alış Satış İşlemi olarak (TAS) yapılacağı duyurulduktan sonra TAS işlem tarihinde paylar borsada işlem gören tipe dönüştürülecek olup, aksi taktirde dönüşüm işlemi mevzuatta öngörülen sürede tamamlanacaktır.
(***) Pay satış bilgi formu kapsamındaki payların Borsada satışa konu edilmesi halinde ilk satış işlemine, bu formun KAP'ta ilan edilmesini müteakip en erken üçüncü iş günü başlanabilmekte olup, dönüşüm işlemindeki sürelerde, pay satış bilgi formunun ilan tarihi dikkate alınır.