BASIN BÜLTENİ-GROHE SmartControl bataryaları, üç ödül birden aldı
14/02/2020 18:10:36

    1.500’ü aşkın tüketici ve uzmanlardan oluşan, 15 kişilik Mutfakta
İnovasyon Ödülü jürisi aynı fikirde: GROHE Zedra SmartControl, “Mutfak
Eviye ve Armatürleri” kategorisinde, “KitchenInnovation of the Year
2020” ödülüne layık görüldü. Sezgisel olarak kullanılan, zamanın  ötesine geçen batarya, özellikle kullanım kolaylığı, inovasyon, ürün  faydaları, tasarım ve ergonomi kriterlerinde gönülleri fethetti. Gıpta  ile bakılan bu ödülü ardı ardına üçüncü defa kazanan GROHE, aynı  zamanda, “En Sevilen Marka - Altın” unvanını da kutladı. Bu ödül,  sadece üç yılda bir, üç yıl boyunca ortalamanın üzerinde tüketici  odaklılığı ve tutarlı marka gücü sergileyen markaya veriliyor. “Bir  defa daha kritik tüketici jürisini ikna edebilmiş olmaktan ve artık  aynı zamanda mutfakların en sevilen markaları arasında  değerlendirilmekten büyük bir mutluluk duyuyorum,” diyen GROHE EMENA
Su Sistemleri, Filtrasyon, Mutfak Kanalı Kıdemli Başkan Yardımcısı
Andrea Bußmann, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ödül, GROHE’yi mutfakta da  tüketicilerin ilk seçeneği olarak konumlandırma iddiamıza vurgu  yapıyor. Mutfak eviyeleri, bataryaları, su sistemleri ve  aksesuarlarından atık ayrıştırma sistemlerine kadar her şeyi içeren,  mükemmel uyuma sahip bir ürün portföyünü tek bir kaynaktan sunuyoruz.”

    Biçim ve fonksiyonun mükemmel etkileşimi

    GROHE Zedra SmartControl, Zedra ürün yelpazesinin tipik  indirgenmiş tasarımını sunuyor. Sürdürülebilir ve sezgisel
SmartControl teknolojisi ile birlikte, batarya sadece lavaboda gerekli  tüm fonksiyonları karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda su akış hızının  hassasiyetle ayarlanmasına da imkan veriyor. Su akışı, bir batarya  kolu ile değil, tek bir butona basılarak kontrol ediliyor ve aynı  zamanda eller serbest değilken bilek veya dirsek ile kolaylıkla  çalıştırılabiliyor. Arzulanan yoğunluk, sadece basmalı buton  çevrilerek önceden ayarlanabiliyor. Su sıcaklığı, batarya gövdesinin  üzerindeki karıştırma valfi sağa veya sola döndürülerek kullanıcı  tarafından rahatlıkla ayarlanabiliyor. Daha yüksek sürdürülebilirlik  ve daha düşük su tüketimi için bir avantajı da, istenildiğinde  otomatikman önceden standart olarak seçilebilen ekonomik Eco ayarı  sunuyor.

    Tüketicilerden, tüketiciler için

    Bağımsız LifeCare İnisiyatifi tarafından verilen ödülün onay  mührü, güvenilirliği ve iletişimde şeffaf ve itibarı temsil ediyor.
Dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere satın alım kararlarında  yardım eden basit ve objektif bir araç vazifesi gören mühür,  “tüketicilerden, tüketiciler için” verilmiş bir tavsiye özelliğini  taşıyor. Ödül töreni, 8 Şubat 2020 tarihinde, Frankfurt’taki en büyük  uluslararası tüketici ürünleri fuarı “Ambiante”de gerçekleştirildi.

    International Forum Design GmbH de ikna oldu

    Zedra SmartControl, Colors koleksiyonu ile yakınlarda “2020 iF  altın ödül”e layık görülen SmartControl serisinin bir parçası.
Ürünlerin tüketici faydaları, kalite ve tasarımı konusunda ikna olan  bir başka kuruluş da merkezi Almanya’nın Hanover şehrinde bulunan,  dünyanın en eski bağımsız tasarım kurumu International Forum Design
GmbH oldu. Jüri üyeleri, aldıkları kararı, “Bu batarya koleksiyonu,  kullanıcı deneyimini tasarımın merkezine yerleştiriyor! Jüri heyeti  de, mükemmel işçilik, üretim kalitesi ve her mutfağa kusursuz şekilde  entegrasyondan etkilendi,” şeklinde açıkladı.

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.