BASIN BÜLTENİ-NN Hayat ve Emeklilik Fon Bilen ile müşterilerine avantajlı fırsatlar yaratıyor
10/07/2020 18:13:15

    NN Hayat ve Emeklilik’in yatırımlarına kendisine uygun şekilde yön  vermek isteyen müşterileri için hayata geçirdiği Fon Bilen  uygulamasını, Kasım 2019’dan bu yana yaklaşık 2200 kişi kullandı.
Piyasaları sizlerin yerine takip edip, risk profilinize göre en uygun  ve güncel fon karma önerilerinde bulunan Fon Bilen, kullanıcılarına  yılbaşından Haziran sonuna kadar ortalama % 9,63 getiri sundu.
    Dünyanın en köklü sigorta, emeklilik ve yatırım yönetimi  şirketlerinden NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve
Emeklilik, “Önce Sen” mottosuyla müşterilerine ihtiyaçları  doğrultusunda özel, ayrıcalıklı ve avantajlarla dolu bir dünya sunmaya  devam ediyor. Tercih eden müşterilerimizi, uygun fonlara yönlendirmek  için piyasaları sizlerin yerine takip edip, kullanıcılarına robo  danışmanlık hizmeti sunan Fon Bilen, birikimlerin doğru yatırım  aracında değerlendirilmesine olanak sağlıyor.
    NN Hayat ve Emeklilik’in tasarruflarını daha bilinçli  değerlendirmek isteyen müşterilerine yönelik hayata geçirdiği Fon
Bilen uygulaması, kullanıcıları tarafından büyük ilgi görüyor.
Uygulama, hizmet vermeye başladığı 2019 yılı Kasım ayından günümüze  kadar toplamda 2200’e yakın kullanıcısına fon karma önerisi  tavsiyesinde bulundu. Robo Danışman Fon Bileni tercih eden  kullanıcılar, yılbaşından Haziran sonuna kadar ortalama % 9,63 getiri  ile % 5,75 açıklanan Enflasyonu ve % 4,31 getiri sunan Mevduat  faizini* geride bıraktı.

    Piyasaları takip etmek istemeyenlere danışmanlık yapıyor

    NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdür Vekili Didem Özsoy Dirican   “Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine özel ve  ayrıcalıklı hizmet sunma anlayışımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Bu bakış açısı doğrultusunda sunduğumuz ürün ve hizmetlerin,  müşterilerimize değer kattığını gördükçe heyecanımız ve mutluluğumuz  da artıyor.NN Group’un da köklü geçmişi ve deneyiminden aldığımız  ilhamla “Önce Sen” dediğimiz bu yolculukta, müşterilerimizin  birikimlerini en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamayı ve onlara  hayallerinin peşlerinden gitmeleri için yardımcı olmayı amaçladık.
Güçlü teknolojik altyapımız ve deneyimli, uzman ekiplerimiz tarafından  hayata geçirdiğimiz Fon Bilen uygulamamız sayesinde, birikimlerini  değerlendirme konusunda kararsızlık yaşayan müşterilerimize,  danışmanlık hizmeti veriyor, piyasaların takibi doğrultusunda onları  doğru yatırım araçlarına yönlendiriyoruz. NN olarak her zaman  müşterilerimizin hayatları ve geleceklerini güvence altına almak için  yenilikçi projeler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

    NN Senin Mobilin ve İnternet Şubesi’nden kolayca üye olunabiliyor

    NN Senin Mobilin ve İnternet şubesi üzerinden hizmet veren Fon
Bilen, Bireysel Emeklilik Sistemi’ndeki birikimlerini daha bilinçli  şekilde değerlendirmeyi amaçlayan müşterilere fon karma önerileri  sunuyor. Kullanıcılarının yerine, değişen piyasa koşullarını takip  eden Fon Bilen, risk profiline en uygun fon paketlerini öneriyor  ayrıca portföylerinde yer alacak fonlar için piyasaları takip etmekte  zorlanan müşterilerimize de yardımcı oluyor. Avantajlarının yanı sıra  kolay kullanımıyla da öne çıkan Fon Bilen, piyasalarda oluşan  dalgalanmalara göre kullanıcılarına robo danışmanlık yapıyor ve fon  karma önerisi sunuyor. Kullanıcıları, Fon Bilen uygulaması ile risk  profillerine göre belirli aralıklarla kendilerine sunulan en ideal fon  tavsiyelerinden yararlanarak fon dağılımlarını birkaç saniyede  değiştirme fırsatı buluyorlar. Siz de Fon Bilen’i kullanmak için, NN
Senin Mobilin uygulamasını AppStore veya GooglePlay’den indirebilir,  sadece kimlik numaranız ve SMS ile telefonunuza gelen şifreyle giriş  yapabilirsiniz.    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.