BASIN BÜLTENİ-OPPO ve FC Barcelona, Piqué, Roberto, De Jong, Pjanic ve Fati'yi TikTok'ta bir araya getirdi
27/10/2020 18:10:26

    FC Barcelona Futbol Kulübü'nün resmi sponsoru OPPO, pandemi  süresince futboldan uzak kalan futbolseverler için sosyal medyada  kulüp ile birlikte başlattığı 'Go For It' içerik serisine devam  ediyor. Serinin ilk içeriğinde takımın savunma oyuncusu Gerard Pique,
Barcelona taraftarları ve OPPO kullanıcıları tarafından kendisine  yöneltilen soruları yanıtlamıştı. Sosyal içerik serisinin devamında  ise takımın savunma oyuncuları Nelson Semedo, Clement Lenglet ile  forvet oyuncuları Luis Suarez ve Martin Braithwaite ile eğlenceli bir  video çekilmişti.
    İnovasyona olan bağlılık ve dünyanın dört bir yanındaki  hayranlarla bağlantı kurulabilecek yeni dijital kanal arayışları OPPO  ve Barcelona Futbol Kulübü'nün en belirgin ortak özelliği… Bu  hedefinden yola çıkan OPPO, TikTok'ta futbolseverlerin Barcelona  takımı ile ilgili en sevdiği anların ve deneyimlerin neler olduğuna  karar verebilecekleri yeni bir #GoForIt içeriği oluşturmak için  küresel ortağı Barcelona ile güçlerini birleştirdi.
    Oluşturulan içerikte takımın popüler oyuncuları Gerard Piqué,
Sergi Roberto, Frenkie De Jong, Miralem Pjanic ve Ansu Fati yer aldı.
TikTok'ta yer alan video Ultra Gece Videosu ve Ultra Sabit Video 3.0  özelliklerine sahip OPPO Reno4 Pro modeliyle çekildi.
    Sosyal medyayı aktif olarak kullanan OPPO, Türkiye'de de TikTok  kanalında eğlenceli içeriklere yer veriyor. En yeni challenge'da  kullanıcılar #OPPOSelfie hashtag'ini kullanarak en canlı selfie'leri  koleksiyonuna ekleyebiliyor. Yapmanız gereken tek şey boş elinizi  havaya kaldırıp elinizde OPPO Reno4 Serisi'nden bir model olduğunu  hayal ederek poz vermek ve sürprizler için takipte kalmak…    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.