BASIN BÜLTENİ-Orka Holding, bir haftada üç yeni mağaza açacak
10/07/2020 18:13:10

    Moda perakendesinin lideri Orka Holding, pandemi döneminde de  markaları ile yatırım yapmaya ve istihdam yaratmaya devam ediyor. Orka
Holding, bir hafta içinde Ankara ve Balıkesir’de D’S Damat ve Van’da
Damat Tween markası ile üç yeni mağaza açılışı yapacak. Böylece Orka
Holding’in Ankara’daki mağaza sayısı dokuza, Balıkesir’de ise dörde  ulaşacak. Van’daki Damat Tween ise markanın şehirdeki ilk mağazası  olacak. İnovatif, yüksek terzilik ürünü ve doğa dostu materyallerden  oluşan Damat Tween ve D’S Damat 2020 İlkbahar/Yaz koleksiyonları, yeni  mağazalarda müşterileri ile buluşacak.
    Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, gerek  üretim gerekse perakende tarafında mevcut istihdamı korumanın ve ek  istihdam yaratmanın öncelikli hedefleri arasında yer aldığını  vurguladı. Süleyman Orakçıoğlu “Bu doğrultuda, pandemi döneminde de  hizmet konusunda tüm yükümlülükleri yerine getirme bilinciyle  yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Yeni mağaza yatırımları ile ülkemizde ek  istihdam yaratmaktan onur ve mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

    Hijyenik koşullarda alışveriş deneyimi

    Süleyman Orakçıoğlu, yurt içi ve yurt dışındaki tüm mağazalarında  olduğu gibi Damat Tween ve D’S Damat markalarının Ankara, Van ve
Balıkesir’de açılacak yeni mağazalarında da hijyenik koşullar için  gerekli tüm prosedürlerin uygulanacağına dikkat çekti.
Orakçıoğlu,“Mağazalarımıza adım atan her çalışanımızın ve  müşterilerimizin ateşi ölçülüyor. Girişlerde maske ve el dezenfektanı  imkanı sunuyoruz. Çalışanlarımız hem kendi sağlığını hem de  müşterilerimizin sağlığını koruma amacı ile maske ve siperlikleri ile  çalışıyor. Mağazalarımızı her gün dezenfekte ettiğimiz gibi, soyunma  kabinlerimizde de her kullanımdan sonra dezenfeksiyon işlemi  uygulanıyor” şeklinde konuştu.
    Yeni mağazalarda pandemi koşulları çerçevesinde belli sayıda  müşteri ağırlanacak. Mağazalardan ayrıca 0850 800 23 03 özel müşteri  hattından randevu alınarak yine hijyenik koşullarda kişiye özel  alışveriş deneyimi yaşamak da mümkün olacak.

 

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey 
Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.