BASIN BÜLTENİ-Boyner, hem şık hem koruyucu maskeler ile dikkat çekiyor
05/08/2020 13:15:41

    Mağazalarında en üst seviyede hijyen önlemleriyle hizmet veren
Boyner, pandeminin etkisinin devam ettiği bu dönemde en çok ihtiyaç  duyulan ürünlerin başında gelen koruyucu ürünleri müşterileriyle  buluşturmaya devam ediyor. İlk olarak Siperlikli Şapkaları  müşterilerine sunan Boyner, Yüz Maskelerini de koruyucu ürünler  koleksiyonuna ekledi. Boyner’in Koruyucu Yüz Maskeleri, giyim tarzına  eşlik eden baskılı desenleri ve renkleri, şık görünümleriyle dikkat  çekiyor. Yüzde 100 pamuk kumaştan üretilen ve yıkanabilir özelliğe  sahip olan maskeler, rahat ve esnek yapıları sayesinde her bedene uyum  sağlıyor.
    COVID-19’dan korunmak için kullandığımız koruyucu maskeler,  hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Cerrahi maskelerin  yanı sıra özel tasarımlara sahip maskeler de yoğun talep görüyor.
Müşterilerinin bu dönemdeki ihtiyaçlarını ve isteklerini dikkate  alarak koruyucu ürünler kategorisi oluşturan Boyner, özel tasarımlara  sahip maske çeşitlerine mağazalarında ve boyner.com.tr’de yer veriyor.

    Maske takarken şıklığından ödün vermek istemeyenlere hitap ediyor

    Kısa süre önce hem güneşten hem de salgından korunmaya yardımcı  olan Siperlikli Şapkaları müşterileri ile buluşturan Boyner, maske  çeşitleri ile koruyucu ürünler kategorisini zenginleştirdi. Boyner’in
Koruyucu Yüz Maskesi çeşitleri, müşterilerin günlük giyim tarzlarına  eşlik eden farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Farklı renk ve desen  seçenekleri bulunan özgün tasarımlı ürünler, maske takarken  şıklığından da ödün vermek istemeyenlere hitap ediyor.

    Yüzde 100 pamuk kumaştan üretilen maskeler, yıkanabilme özelliğine  de sahip
    Rahat ve esnek yapısı sayesinde her bedene uyum sağlayan, hem  kadınların hem de erkeklerin kullanımına uygun olarak tasarlanan  maskeler yüzde 100 pamuktan cilt dostu kumaşları ve nefes alabilen  özellikleri ile kullanım kolaylığı sunuyor. Esnek kulak arkası lastiği  sayesinde pratik bir şekilde çıkarılıp takılabilen ürünler,  yıkanabilir olması nedeniyle de tercih ediliyor. Boyner’de çocuklar  için de birbirinden renkli ve kaliteli maske modelleri yer alıyor.
    Boyner’in Yıkanabilir Koruyucu Yüz Maskeleri 9.90 TL, 14.90 TL ve
19.90 TL fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunuluyor. Boyner,  koruyucu ürünler kategorisinde yer alan ürünlerin satışından elde  edilen gelirle Lokman Hekim Sağlık Vakfı’na destek oluyor.

    Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.